درباره ما | درباره ما

درباره ما

Card image cap

با توجه به تغییر شیوه زندگی و مشکلات و معضلات ناشی از آن همچون ترافیک، شلوغی شهر، گستردگی اجناس و محل تهیه آنها با قیمت های گوناگون، پذیرایی نوین از مهمانان در مراسمات ترحیم باتوجه به شرایط روحی صاحبان عزایک معضل بزرگ می باشد.
امروزه معمولا در مراسمات ترحیم میوه بسته بندی شده، حلوا و خرما، چای و نسکافه، آبمیوه، آب معدنی و تاج گل به عنوان اقلام اصلی پذیرایی می باشد که تهیه همه این موارد دردسرهای خاص خود را دارد همچون:

خرید میوه باکیفیت در ساعات اولیه صبح
شستشوی حجم زیاد میوه در آپارتمان
بسته بندی در فضای کم آپارتمان
حمل آن تا محل برگزاری
خنک نمودن نوشیدنی ها
گرم کردن و درست کردن بعضی نوشیدنی ها
پذیرایی از مهمانان در حین برگزاری مراسم ترحیم و...
به همین خاطر بر آن شدیم تا با تاسیس خدمات ترحیم (ترحیم یاران) نیازهای صاحبین محترم عزا را به بهترین شکل ممکن برطرف سازیم.
خدمات مجالس ترحیم (ترحیم یاران) به عنوان اولین و کامل ترین خدمات ترحیم درکشور، با تجربه برگزاری هزاران مراسم ترحیم از همه اقشار جامعه اعم از: هنرمندان، ورزشکاران، قشرهای مذهبی، سیاسی، نظامی، و کسبه آمادگی دارد که به بهترین و آبرومندانه ترین شکل ممکن نیاز شما عزیزان را در مراسمات ترحیم برآورده سازد.
برخی از خدمات ما:

تهیه و بسته بندی میوه با بهترین کیفیت در پک های مختلف و با رعایت کامل اصول بهداشتی

انواع حلوا و خرمای باپخت تازه
انواع نوشیدنی سرد و گرم
چاپ اعلامیه ترحیم و بنر
انواع تاج گل طبیعی و مصنوعی و غیره...
یکی از مشکلاتی که صاحبین محترم عزا با آن روبه رو هستند عدم اعتماد به کیفیت میوه و شستشوی بهداشتی آن است که خدمات ترحیم یاران توانسته با سابقه چندین ساله و برگزاری هزاران مراسم،به این مهم دست پیدا کند.
امید است با اطمینان دو طرفه و صداقت کامل بتوانیم سهم کوچکی در برگزاری مراسمات ترحیم شما عزیزان داشته باشیم.