نحوه پذیرایی در سمینارها و همایش ها | بهترین قیمت و کیفیت پک سمینار و همایش

نحوه پذیرایی در سمینارها و همایش ها

Card image cap

سمینار و همایش، جزء مراسمی به شمار می‌روند که به تعداد زیاد و به خصوص در میان قشر علمی و دانشگاهی در کشور ما، رواج دارد. اداره و مدیریت این همایش‌ها و سمینارها می‌تواند بسیار مشکل و چالش برانگیز باشد. عوامل و نکات بسیاری وجود دارند که افراد، باید در مدیریت این گونه مراسم در نظر بگیرند که یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن، پذیرایی در سمینارها و همایش ها، است.

پذیرایی می‌تواند به یک عامل مهم برای افزایش جذابیت و استقبال از یک همایش و یا سمینار خاص منجر شود. در این مقاله قصد داریم تا با نکات و ترفندهای مهمی درباره پذیرایی در سمینارها و همایش ها آشنا شویم. در ادامه نیز می‌بینیم در این همایش‌ها و یا سمینارها، از چه نوع پذیرایی مانند پک خوراکی و یا میوه و ... استفاده می‌شود.

 

پذیرایی با پک میوه در سمینار و همایش

یکی از نوآوری‌های مفید در پذیرایی در مراسم‌ها، سمینارها و همایش‌های گوناگون، استفاده از پک‌هایی برای پذیرایی است که حاوی تمام مواد خوراکی مانند میوه، ‌کیک، اسنک، تنقلات و یا حتی، دستمال و کارد و چنگال و دیگر ملزومات این جلسات باشد. یکی از بخش‌های جدانشدنی در این گونه پک‌های پذیرایی که به خصوص در پذیرایی در سمینارها و همایش ها، به کار می‌روند. انواع میوه است. میوه همیشه یک خوراکی سالم بوده که توسط مدعوین و مهمانان نیز مورد استقبال قرار می‌گیرد و بسته به فصلی که در آن هستیم، می‌تواند پذیرایی را تکمیل کند. میوه علاوه بر رنگ جذابی که به میز پذیرایی و پک‌های مربوط به مهمانان می‌دهد، آسان‌تر از سایر اقلام، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر برای همایش‌ها و سمینارهایی که پیش رو دارید، نیاز به پک میوه دارید، می‌توانید از خدمات شرکت ما استفاده کنید. در این پک‌های مخصوص از انواع میوه مطابق فصل و نیز سلیقه مشتریان استفاده می‌شود. انتخاب میوه و نوع و کیفیت آن، آماده‌سازی برای مصرف، می‌تواند برای برگزارکنندگان بسیار وقت‌گیر باشد. پک میوه سمینار، انتخابی شما شامل میوه‌های دستچین‌شده مطابق فصل و مناسب مصرف در مراسم است که به صورت کاملا بهداشتی و شسته‌ شده در یک بسته‌بندی شیک و شکیل، به مشتریان ارائه می‌شود.

 

پذیرایی با پک میوه در سمینار و همایش 

 

تنوع را در پذیرایی در سمینارها و همایش ها در نظر بگیرید

سمینارها و همایش‌هایی که در کشور ما و دیگر کشورها برگزار می‌شوند، معمولا بیشتر از دو ساعت طول می‌کشند. در پایان این مراسم‌ها و یا در وقت استراحت، مدعوین باید پذیرایی شوند. اقلامی که برای پذیرایی استفاده می‌شوند، معمولا با سلیقه برگزارکنندگان و یا متناسب با سطح بودجه آنان انتخاب و خریداری می‌شوند. اما ممکن است با همان بودجه هم بتوانید اقلامی بهتر، باکیفیت‌تر و یا متنوع‌تر برای مدعوین تهیه کنید.

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از پک میوه آماده مانند پذیرایی در سمینارها و همایش ها، تنوع بیشتر و استفاده از اقلام خلاقانه در آن‌ها است. با توجه به اینکه این شرکت‌ها در مقیاس‌های بزرگ و از منابع مناسب‌تر، اقلام را تهیه می‌کنند، قیمت تمام شده هر کدام از کالاها، برای آنها ارزان‌تر تمام خواهد شد. این نکته می‌تواند هم بر روی کیفیت و هم بر روی قیمت تمام شده پک‌ها برای مشتریان نیز موثر باشد. اگر قصد برگزاری همایش و سمینار را دارید، بهتر است به جای استفاده همیشگی و تکراری از اقلامی مانند کیک و آبمیوه، از خدمات این شرکت‌های تامین کننده پک، استفاده کنید تا هم انتخاب‌های خلاقانه‌تر و هم کیفیت بهتری را در پذیرایی از مهمانان تجربه کنید.

 

 سفارش پک میوه 

 

بسته بندی مناسب با سمینار یا همایش

همان طور که گفته شد، پک‌‌های پذیرایی شامل انواع خوراکی‌ها، میوه، آب و یا آبمیوه و دیگر اقلام است که در یک بسته‌بندی شیک و بهداشتی برای پذیرایی بهتر از مهمانان در مراسمی مانند همایش‌ها و سمینارها به کار می‌رود. امروزه و به دلایل گوناگون، استقبال از این پک‌های پذیرایی، بیشتر و بیشتر می‌شود. بسته‌بندی این اقلام، کار انجام پذیرایی را بسیار ساده‌تر می‌کند و همچنین حمل و نقل این بسته‌ها در مقایسه با روش‌های قبلی ساده‌تر خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای استفاده از این بسته‌بندی‌ها، شیک و شکیل‌تر بودن بسته‌بندی آن‌ها است. به این ترتیب، پذیرایی شما بسیار شسته و رفته و بی‌دردسرتر خواهد بود. مزیت مهم دیگر در استفاده از این بسته‌بندی‌ها، امکان تنوع و شخصی‌سازی بسته‌های پذیرایی در سمینارها و همایش ها، برای هر مشتری به دلخواه و سلیقه او است. شما می‌توانید از انواع بسته‌بندی‌های آماده متناسب با موضوع و یا هدف همایش استفاده کنید و یا هر طرحی را که مد نظر دارید، سفارش دهید. به علاوه امکان درج انواع اطلاعات برای پیگیری و یا تزئینات خاص نیز برای این پک‌ها ممکن است.

 

پک میوه همایش و سمینار 

 

رعایت نکات بهداشتی مهم است

مزیت‌های استفاده از پک پذیرایی در سمینارها و همایش ها، فراوان است اما قطعا نمی‌توان از بهداشتی‌تر بودن این بسته‌بندی‌ها نسبت به روش‌های پذیرایی سنتی، چشم‌پوشی کرد. علاوه بر سالم و بهداشتی بودن اقلام استفاده شده در پک میوه و یا خوراکی، استفاده از بسته‌بندی برای جلوگیری از آلوده شدن مواد خوراکی، به خصوص در شرایط کنونی، ضروری و لازم است.

بسته بودن این پک‌ها باعث می‌شود تا اقلام کاملا بهداشتی و به دور از آلودگی‌های محیطی تا موقع پذیرایی حفظ و نگهداری شوند. استفاده از این پک‌ها به دلیل شرایط بهداشتی ناشی از همه‌گیری بیماری کرونا، می‌تواند به حفظ سلامتی مهمانان کمک کند و استقبال از پذیرایی را نیز در بین آنان، افزایش خواهد داد.

به عنوان یک توصیه بهداشتی، سعی کنید تا از استفاده از پد الکلی و یا دستمال کاغذی را در این بسته‌های پذیرایی مخصوص پذیرایی در سمینارها و همایش ها، فراموش نکنید.

 

سخن آخر

پذیرایی بخش جدایی ناپذیر از مراسم‌های رسمی و یا علمی مانند سمینارها و یا همایش‌ها است. در سال‌های اخیر استفاده از پک‌های مخصوص برای پذیرایی در سمینارها و همایش ها، رونق زیادی پیدا کرده است. استفاده از این بسته‌بندی‌ها، می‌تواند دغدغه‌های برگزارکنندگان برای این موضوع را از بین ببرد تا افراد بتوانند با فراغ بال بیشتری بر روی جنبه‌های اصلی همایش تمرکز نمایند. استفاده از این پک‌ها می‌تواند انتخابی خلاقانه، مقرون به صرفه، سالم و بهداشتی و نیز باکیفیت برای پذیرایی از مهمانان در انواع مراسم‌ها مانند همایش و سمینار باشد.

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر