چگونه پک پذیرایی ختم تهیه کنیم؟ | شرکت ترحیم یاران

چگونه پک پذیرایی ختم تهیه کنیم؟

Card image cap

از دست دادن عزیز، سخت ترین مرحله در زندگی هر فردی می تواند باشد که ضمن عزاداری برای این عزیز باید به فکر کسانی که در این داغ خود را سهیم می دانند و همراهی می کنند نیز بود. پک پذیرایی ختم بخش جدایی ناپذیر مراسم می باشد و باید آبرومند برگزار شود تا آبروی متوفی بین بستگان حفظ شود. در این مقاله به بررسی نکاتی در رابطه با پذیرایی ختم خواهیم پرداخت تا مراسم مربوط به فوت را به شکل مناسبی برگزار نمایید.

 

اهیمت تهیه پک پذیرایی ختم

برای پذیرایی ختم در ابتدا باید به فکر مکان مناسبی بود که خانواده و اقوام در آن گرد هم آیند و پذیرایی شوند. مسجد یا تالاری که به خانه متوفی نزدیک باشد، انتخاب مناسبی خواهد بود. بعد از مشخص شدن مکان باید به فکر پذیرایی از آنان نیز باشید و به شکل مناسبی این مهم را انجام دهید. پک پذیرایی ختم، موارد مختلفی را می تواند در بر بگیرد که با توجه به بودجه ای که در نظر دارید، قادر به سفارش آنها به شکل آنلاین خواهید بود. پذیرایی ختم می تواند شامل موز، خیار، سیب، نوشیدنی مثل آبمیوه، آب معدنی و ... باشد. این پذیرایی برای تمام خانواده های ایرانی از اهمیت برخوردار است و آن را نشانه ای برای احترام گذاشتن به متوفی می دانند. با سفارش پک پذیرایی برای ختم، دیگر نگرانی از بابت تدارکات مراسم نخواهید داشت و بدون دغدغه به امور دیگر خود خواهید رسید.


اقلام پذیرایی موجود در پک پذیرایی ختم

اقلامی که در پک پذیرایی ختم قرار می گیرند متنوع هستند و با توجه به انتخاب مشتری، بسته بندی آنها صورت خواهد گرفت. این اقلام شامل انواع میوه چون موز، هلو، زردآلو، شلیل، کیوی، سیب، خیار و ... می تواند باشد که با توجه به فصلی که در آن قرار دارید انتخاب خواهد شد. برخی برای پذیرایی از آبمیوه نیز استفاده می کنند و یکی از انواع کیک چون کیک یزدی، مافین، کیک بسته بندی و ... را در کنار آبمیوه قرار می دهند. انواع حلوا و خرما به شکل قیفی یا رولتی، میکادو و برشتوک نیز قابل سفارش می باشد. در بین این اقلام کارد و چنگال و هم چنین دستمال کاغذی برای راحتی مهمانان درون بسته بندی قرار خواهد گرفت. این امکان وجود دارد که اقلام پذیرایی را جداگانه از شرکت تهیه و خودتان بسته بندی نمایید و با به صورت پک پذیرایی ختم آماده آن را دریافت نمایید تا با کمبود وقت مواجه نشوید.

 

سفارش پک میوه ختم

 

اهمیت کیفیت پذیرایی در ختم

پذیرایی ختم نوعی احترام متقابل به مهمانانی است که خود را از راه های دور یا نزدیک به مجلس رسانده اند تا همدردی خود را به خانواده متوفی نشان دهند. از این رو هر چه پک پذیرایی ختم با کیفیت تر باشد، مجلس آبرومندانه تر خواهد بود. در این ایام خانواده متوفی معمولا روحیه کافی برای تدارک پذیرایی نخواهند داشت و در غم از دست دادن عزیزشان هستند، از این رو استفاده از پک های آماده و با کیفیت خیال آنان را از بابت پذیرایی از مهمان ها راحت خواهد کرد. سفارش یک پک پذیرایی ختم کامل سبب می شود برای سایر کارهایی که در مراسم باید انجام شود، وقت کافی وجود داشته باشد. اینکه از مهمان ها چگونه پذیرایی شود و چگونه این مراسم مدیریت شود، در حفظ آبروی خانواده بسیار مهم است. برای رفع هر گونه دغدغه در این رابطه این مسائل را به یک شرکت معتبر که افراد خبره ای دارد، بسپارید.

 

مزایای استفاده از پک های پذیرایی

برای مراسم ختم استفاده از پک های آماده مزایای زیادی دارد که مهمترین آن حفظ مسائل بهداشتی است. هم چنین این پک ها تنوع زیادی دارند که مشتری با توجه به نیازی که دارد و بودجه ای که در نظر گرفته است، قادر به انتخاب هر یک از آنها خواهد بود. در صورتی که تعداد مهمان ها زیاد باشد نیز با سفارش این پک ها، پذیرایی کاملی از مهمان ها به عمل خواهد آمد و با کمبود وقت برای خرید میوه، شستشو، بسته بندی و ... رو به رو نخواهید بود چون همه این کارها از جانب شرکت انجام خواهد شد. پک پذیرایی ختم، قیمت مناسبی دارند و نیاز افراد شرکت کننده در مراسم را برطرف خواهند کرد.

 

بیشتر بخوانید: نحوه پذیرایی میوه در مراسم ختم

 

نکات مهم در انتخاب میوه پک پذیرایی ختم

میوه پک پذیرایی ختم با توجه به اینکه مراسم در چه فصلی برگزار می شود، انتخاب خواهد شد. پرتقال، کیوی و سیب مخصوص فصل سرد می باشد و در فصل تابستان میوه هایی چون شلیل و زردآلو انتخاب می شوند. موز و خیار نیز در تمام فصل ها قابلیت اضافه شدن به پک را دارند. نکته مهم در پک میوه این است که میوه ها تازه و و ‌درجه یک باشند و به خوبی شسته شده باشند. برای بالا بردن کیفیت پک میوه، شرکت ترحیم یاران این اطمینان را می دهد که میوه های انتخاب شده تازه باشند و از ظاهر خوبی برخوردار باشند. هم چنین این میوه ها نباید سرما زده باشند و از نظر خشک یا آبدار بودن مورد توجه قرار خواهند گرفت.

 

سفارش پک پذیرایی ختم

اگر برای برگزار شدن مراسم ختم به دنبال یک پک پذیرایی ختم ویژه هستید که ضمن قیمت مناسب از کیفیت بالا برخوردار باشد، از خدمات شرکت ترحیم یاران می توانید استفاده کنید. بسته بندی مناسب، تهیه میوه هایی سالم و شسته شده، قیمت مناسب و ارائه به موقع عواملی هستند که سبب شده است مشتری رضایت کامل از این مجموعه داشته باشد. پرسنل این شرکت اقلام مختلف را به صورت مناسبی درون بسته بندی قرار می دهند و تجربه کافی برای چیدمان آن را خواهند داشت. شرکت ترحیم یاران مفتخر است که با ارائه خدمات خود به شکل حرفه ای، باری از دوش خانواده متوفی بردارد و خود را در غم آنان شریک بداند. برای سفارش پک پذیرایی مراسم ختم با شماره 09126771620 یا 02144202300 تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم از جانب پرسنل این شرکت صورت بگیرد و مشاوره های لازم را ارائه دهند. این شرکت تمام تلاش خود را کسب رضایت مشتری قرار داده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

تاج گل ترحیم

امتیاز دهید :
نظرات کاربران
ارسال نظر