میزآرایی

مراسم ترحیم یکی از مراسم هایی است که پیش از برگزاری آن، باید به فکر تدارک برخی از تشریفات باشید. میز آرایی برای مراسم ترحیم یکی از کارهایی است که پیش از مراسم حتما باید آن را انجام دهید تا مراسم هرچه آبرومندانه تر و شکیل تر برگزار شود.

اهمیت میز آرایی برای مراسم ترحیم

مراسم ترحیم یکی از مراسم های بسیار مهم است که باید به صورت هر چه بهتر و باشکوه تر برگزار شود تا یاد و خاطره عزیز از دست رفته، همیشه در ذهن همگان باقی بماند. گرچه بسیاری از افراد که عزیزان خود را از دست داده اند، آنقدر ناراحت و مغموم هستند که ممکن است به میز آرایی برای مراسم ترحیم یا دیگر مسائل توجهی نکنند. اما باید بدانید که میز آرایی می تواند در چشم مهمانان بسیار موثر واقع شود و به نوعی یکی از الزاماتی است که باید به آن خیلی دقت کرد تا مراسم شکیل تر و منظم تر به نظر برسد. شرکت ترحیم یاران متکشل از پرسنل آموزش دیده و مجرب می باشد و در هر زمانی آماده ارائه خدمات می باشد. 

 

نکات مهم در میز آرایی مراسم ترحیم

میز آرایی برای مراسم ترحیم بخصوص در برگزاری مراسم ختم در مسجد بسیار اهمیت دارد. میز مجلس ختم معمولا در قسمت بانوان قرار می گیرد و عمده تزئینات آن را گل آرایی در برمی گیرد. در کنار گل ها، شمع و جاشمعی نیز از اصلی ترین موارد در میز آرایی برای مراسم ترحیم هستند. اما مهمترین نکاتی که در چیدمان میز آرایی مراسم ترحیم باید بدانید این است که:

حتما از پارچه مشکی و ترمه برای پوشاندن میز استفاده کنید. البته گاهی برای زیبایی بیشتر میز می توان از پارچه های توری نیز استفاده کرد.
برای شمع، می توان از شمع های بلند و وارمر بر روی میز استفاده کرد که معمولا از رنگ مشکی برای آن استفاده می شود.
برای گل آرایی می توان از انواع گل ها همچون گلایل، مریم و آنتریوم می توان استفاده کرد که البته این مسئله بیشتر به سلیقه صاحب عزا بستگی دارد.
عکس متوفی حتما باید در ابعاد بزرگ چاپ شده و بر روی شاسی چوبی قرار گرفته و اطراف آن را با روبان مشکی یا گل تزیین نمایید.
استفاده از ظرف خرما و حلوای تزیین شده نیز می تواند میز را خیلی شکیل تر نماید.
می توان بر روی میز از دیس های میوه تزیین شده نیز استفاده کرد تا میز جذاب تر باشد.

 

چگونه میز آرایی مراسم ترحیم را انجام دهیم؟

میز آرایی برای مراسم ترحیم یکی از کارهای تخصصی است که متاسفانه بسیاری از افراد این موضوع را در نظر نمی گیرند و سعی می کنند تا خودشان این کار را انجام دهند که متاسفانه نتیجه کار، آنچنان که باید و شاید خوب از کار در نمی آید. بنابراین بهتر است از یک گروه باتجربه در این زمینه استفاده کنید تا مراسم شما هرچه باشکوه تر و جذاب تر برگزار شود. گروه ترحیم یاران، یکی از بزرگترین و مجرب ترین گروه های برگزاری تشریفات مراسم ترحیم در ایران است که سال ها در این زمینه تجربه داشته و از افرادی با تجربه و متخصص در این زمینه استفاده می نماید. اگر مراسم ترحیمی در پیش دارید، می توانید کار میز آرایی برای مراسم ترحیم را با خیالی راحت به ما بسپارید. این کار با تایید و زیر نظر کامل مشتری انجام می شود و شما می توانید حرفه ای ترین و بهترین میز آرایی مراسمات ترحیم را از ما بخواهید.
شرکت ترحیم یاران خدمات پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، حلوا و خرما آماده را با بهترین شکل ارائه می دهد. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید