خدمات ترحیم | اولین و کاملترین خدمات ترحیم با ترحیم یاران

خدمات ترحیم

تاج گل ترحیم کد 148
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 133
قیمت: تماس بگیرید
پک میوه کد 100
قیمت: ۳۴,۰۰۰ تومان
پک میوه اقتصادی کد 101
قیمت: ۳۷,۰۰۰ تومان
پک میوه اقتصادی کد 102
قیمت: ۴۴,۰۰۰ تومان
پک میوه جعبه ای کد ۱۰3
قیمت: ۴۷,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 105
قیمت: ۴۹,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 104
قیمت: ۵۰,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 106
قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان
پک ترحیم کیسه ای کد 107
قیمت: ۵۸,۰۰۰ تومان
پک میوه جعبه ای کد 111
قیمت: ۵۹,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم جعبه ای کد 108
قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
پک میوه vip کیسه ای کد 109
قیمت: ۷۴,۰۰۰ تومان
پک vip میوه جعبه ای کد 110 پاک
قیمت: ۷۹,۰۰۰ تومان
حلوا تی تابی جعبه ای
قیمت: ۲۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای تک نفره هر دیس
قیمت: ۲۴۰,۰۰۰ تومان
حلوا قیفی ترحیم مدل 1
قیمت: ۲۹۰,۰۰۰ تومان
حلوای قیفی ترحیم مدل 2
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوای رولتی ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا خرمای مخلوط ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا قیفی میکس ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
خرما و حلوای مخلوط با قیفی
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا میکس ترحیم
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای حلوایی با مغز گردو
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرما گردویی جعبه ای
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای مخصوص ترحیم
قیمت: ۳۴۰,۰۰۰ تومان
خرمای حلوای مارسیپان دو رنگ ترحیم
قیمت: ۳۷۰,۰۰۰ تومان
خرما حلوای مارسیپان ساده ترحیم
قیمت: ۳۷۰,۰۰۰ تومان
تاج گل ترحیم کد 185
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 186
قیمت: تماس بگیرید
قاب عکس گل آرایی شده
قیمت: ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
تاج گل ترحیم کد 117
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 184
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 123
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 183
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 114
قیمت: ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تاج گل ترحیم کد 182
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 124
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 181
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 302
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 125
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 179
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 180
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 143
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 171
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 172
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 173
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 144
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 174
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 149
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 175
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد244
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد233
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 176
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 301
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 177
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 243
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 178
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 187
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 188
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 170
قیمت: تماس بگیرید

بهره مندی از خدمات ترحیم باعث می شود که در آن شرایط بحرانی که همه بستگان در غم و ناراحتی به سر می برند و قدرت برنامه ریزی برای انجام امور و اجرایی کردن آنها را ندارند، مجلس ترحیم فرد متوفی به شکلی آبرومندانه و منظم برگزار شود. در همین راستا در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با خدمات مجالس ترحیمی که ما در این وب سایت ارائه می دهیم و نحوه بهره مندی از آن آشنا کنیم.

 

منظور از خدمات ترحیم چیست؟

وقتی که عزیزی از دنیا میرود، اعضای خانواده آن در آن شرایط بد روحی مجبور هستند تا در سومین روز درگذشت آن عزیز یک مراسم ختم و ترحیم آبرومندانه برگزار کنند تا بتوانند از تمام مهمانانی که در مراسم شرکت کرده اند به خوبی پذیرایی کنند. اما انجام این کار با توجه به وضعیت روحی اعضای خانواده و زمان محدودی که در اختیار می باشد، کار خیلی سختی خواهد بود. چراکه برگزاری یک مراسم نیازمند مدیریت و برنامه ریزی دقیق می باشد که این کار از عهده صاحبین عزا بر نمی آید. از این رو ما در این مجموعه تصمیم گرفتیم تا با ارائه خدمات ترحیم، تمام نیاز اعضای خانواده متوفی را در بهترین شکل ممکن برطرف نماییم و تا حدی بتوانیم با برعهده گرفتم تمام برنامه های مجلس ترحیم و برگزاری یک مجلس آبرومندانه مرهمی بر دل این عزیزان نهیم.

خدمات مجالس ترحیم به طور کلی به مجموعه فعالیت ها و برنامه ریزی هایی گفته می شود که به برگزاری هرچه بهتر مراسم ختم کمک می کند. به عنوان مثال چاپ آگهی ترحیم، پذیرایی از مهمانان، شمع آرایی و طراحی محل برگزاری مراسم ختم از جمله خدمات ترحیم می باشند. شرکت ترحیم یاران تمامی خدمات ترحیم را به بهترین شکل ارائه می دهد. 

خدمات برگزاری مجالس ترحیم ما شامل تهیه و شستشو میوه و بسته بندی آنها در پک های با کیفیت و استاندارد، تهیه حلوا و خرمای تازه، چاپ اعلامیه ترحیم، تهیه تاج گل مصنوعی و طبیعی و... می باشد که در ادامه شما را با جزئیات هر کدام از این خدمات ترحیم بیشتر آشنا خواهیم کرد و اطلاعات کامل تری را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

 

خدمات ترحیم شرکت ترحیم یاران

 

خدمات تهیه و بسته بندی میوه مجالس ترحیم

همانطور که گفتیم یکی از خدمات مجالس ترحیمی که توسط مجموعه ما ارائه می شود، خرید میوه تازه از تره بار، شستشو کاملاً بهداشتی و بسته آنها در پک های استاندارد و دوست دارد طبیعت می باشد. اگر نگاهی به قسمت مربوط به پک میوه مجالس ترحیم بیندازید، متوجه کیفیت خدمات ما در این زمینه خواهید شد. میوه هایی که ما برای بسته بندی استفاده می کنیم، صبح همان روز از میدان تره بار خریداری و شسته می شوند و همگی آنها از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود. علاوه بر این از آنجایی که این پک های میوه چند ساعتی در محیط بیرون خواهند ماند از این رو ما سعی آبمیوه هایی را درون هر کدام از پک ها قرار دهیم که در هوای محیط فاسد نشوند و از برندهای معتبر نیز تولید شده باشند. ما به شما تضمین می دهیم که میوه های قرار گرفته در پک های ترحیم به طرز کاملاً بهداشتی شسته و ضدعفونی می شوند.

 

پک میوه ختم

 

خدمات تهیه تاج گل مصنوعی و طبیعی

یکی دیگر از خدمات مراسم ترحیم که همکاران ما آن را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند، خدمات مربوطه انتخاب و خرید تاج گل می باشد. از آنجایی که در چند سال گذشته به ویژه در شهرهای بزرگ وجود تاج گل در مراسم ترحیم به یکی از ضرورت های مهم تبدیل شده است، ما نیز در این مجموعه تمام سعی خود را کرده ایم که بهترین و کامل ترین خدمات را ارائه دهیم.

تاج گل هایی که امروزه برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرند از تنوع و تزیینات متنوعی برخوردار می باشند که هر کدام از آنها پیامی را به صاحبان عزا منتقل می کنند. به عنوان مثال تاج گلی که متشکل از گل های سفید باشد، نشان دهنده این است که آورنده تاج گل می خواهد همدردی خود را با صاحب عزا اعلام کند. شرکت ترحیم یاران انواع تاج گل های ترحیم را با سلیقه شما آماده مراسم میکند. 

گل های مورد استفاده برای ساخت تاج گل با توجه به سلیقه افراد متفاوت می باشد، اما به طور متداول گل ها داوودی، گلایل، لیلیوم، آنتوریوم، رز، ارکیده و پرنده بهشتی از پرکاربردترین گل ها می باشند.

 

تاج گل ترحیم

خدمات چاپ اعلامیه ترحیم

چاپ اعلامیه مجلس ترحیم، تهیه قاب عکس، بنر تسلیت و... از جمله سایر خدمات ترحیم توسط شرکت ما می باشد. دیگر نیازی نیست که در شرایط بد روحی ناشی از فوت یک عزیز، نگران چاپ اعلامیه ترحیم باشید، چرا که ما در این مجموعه با بهره مندی از کادری حرفه ای و مجرب این اقدامات را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام می دهیم.

به عنوان مثال برای انتخاب یک شعر زیبا به جهت چاپ در اعلامیه ترحیم، مشاوره های خوبی را ارائه خواهیم کرد تا بتوانید مناسب ترین شعر با توجه به مقام و شخصیت فرد متوفی انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که ما خدمات چاپ اعلامیه و بنر مراسم ترحیم به بهترین دفاتر چاپی واگذار خواهیم کرد و به شما تضمین می دهید که اعلامیه های چاپ شده از بالاترین سطح کیفیت برخوردار باشند.

 

هزینه خدمات مجالس ترحیم

هر کدام از خدمات ترحیم با توجه به کیفیتی که مدنظر دارید، متفاوت خواهد بود. به طوری هرچقدر بخواهید مجلس ترحیم فرد متوفی تشریفاتی و مجلل تر برگزار شود، به مراتب هزینه تهیه و تدارک آن نیز بیشتر خواهد بود. چرا که برای برگزاری هر باشکوه تر یک مجلس باید از کادری حرفه ای تر و لوازم لوکس تری نیز استفاده شود که همگی آنها نیازمند پرداخت هزینه های بیشتر می باشد. از این رو به طور کلی نمی توانیم یک قیمت واحد برای خدمات ترحیم خود ارائه دهیم و همه چیز بستگی به نظر و سلیقه شما دارد.

 

هزینه خدمات مجلس

 

چگونگی بهره مندی از خدمات ترحیم

برای بهره مندی از هر کدام از خدمات ترحیم می توانید با مراجعه به این وب سایت و تماس با شماره های مندرج هرگونه خدماتی را که نیاز دارید به مسئولان مربوطه اطلاع دهید تا ما با همکاری یکدیگر بتوانیم یک مجلس آبرومند و متناسب با شان و منزلت شخص متوفی و سایر مهمانان برگزار نماییم. خدمات شرکت ترحیم یاران شامل پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما، میزآرایی ترحیم و فیلمبرداری ترحیم آماده می باشد. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

 

سفارش خدمات ترحیم

 

امتیاز دهید :
سوالات خود را از ما بپرسید
 • avatar
  ابراهیمی 1400/10/04 06:59:17

  خدمات ترحیم شامل چه مواردی می شود؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 07:03:51

  خدمات ترحیم شامل تهیه و آماده سازی پک میوه ترحیم، تاج گل ختم، سینی حلوا خرما، چاپ بنر ترحیم، فیلمبرداری مراسم ترحیم و ... می باشد. شرکت ترحیم یاران تمامی خدمات برگذاری مراسم ختم را ارائه می دهد. برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره های 09126771620 و 02144202300 تماس بگیرید.

  avatar
 • avatar
  سلامی 1400/10/04 07:06:05

  هزینه خدمات ترحیم چقدر است؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 07:07:19

  هزینه خدمات ترحیم متغییر است و بستگی به نوع خدماتی دارد که تمایل به دریافت آن دارید. این هزینه در زمان ثبت سفارش به شما اعلام خواهد شد.

  avatar