خدمات ترحیم

پک میوه ترحیم شماره 3
قیمت: ۳۶۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 3 شامل: موز + خیار + پرتقال + آبمیوه پاکتی + کیک
خرمای حلوای ماریسپان دو رنگ ترحیم
قیمت: ۱۳۵۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای ماریسپان  دو رنگ
خرمای حلوای ماریسپان دو رنگ ساده ترحیم
قیمت: ۱۳۵۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای حلوای ماریسپان  دو رنگ ساده
پک میوه ترحیم شماره 2
قیمت: ۳۱۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 2 شامل: موز + خیار + پرتقال + آبمیوه پاکتی
قاب عکس گل آرایی شده
قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: قاب عکس گل آرایی شده
تاج گل ترحیم1 طبقه کد 114
قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 114
پک میوه ترحیم شماره 1
قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 1 شامل: موز + خیار + پرتقال 
خرمای مخصوص ترحیم
قیمت: ۱۶۰۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای مخصوص
خرمای حلوایی با مغز گردو
قیمت: ۱۳۰۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای حلوایی با مغز گردو 
حلوای قیفی ترحیم
قیمت: ۱۳۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای قیفی
حلوا میکس ترحیم
قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای میکس
تاج گل ترحیم 140
قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 140  گل ها شامل:گلایل، ژرورا، لیلیم 
تاج گل ترحیم کد 143
قیمت: ۶۵۰ تومان
توضیحات: تاج گل کد 143: گل های گلایل، ژرورا، داودی، آنتریم
تاج گل ترحیم کد244
قیمت: ۱۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه تمام زینتی  گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد 302
قیمت: ۷۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه تمام زینتی کد 302 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد233
قیمت: ۹۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد233 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد 123
قیمت: ۴۲۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل  1طبقه کد 123  گل ها شامل: گلایل، لیلیم، استر
تاج گل ترحیم کد 125
قیمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 125 گل ها شامل: گلایل، آنتریم، الستر
تاج گل ترحیم کد 117
قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 117 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، داودی
تاج گل ترحیم کد 243
قیمت: ۱۶۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 4 طبقه کد 243 گل ها شامل:گلایل، الستر، آنتریم
تاج گل ترحیم کد 124
قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 124 گل ها شامل:گلایل، لیلیم، داودی
تاج گل ترحیم کد 149
قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 149 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا،...
تاج گل ترحیم کد 301
قیمت: ۱۲۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 301 گل ها شامل: شب بو(در فصل زمستان)،...
تاج گل ترحیم کد 148
قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 148 گل ها شامل: گلایل،داودی
تاج گل ترحیم کد 133
قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 133 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا
تاج گل ترحیم کد 144
قیمت: ۵۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 144 گل ها شامل: گلایل، لیلیم
حلوای رولتی
قیمت: ۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای رولتی

بهره مندی از خدمات ترحیم باعث می شود که در آن شرایط بحرانی که همه بستگان در غم و ناراحتی به سر می برند و قدرت برنامه ریزی برای انجام امور و اجرایی کردن آنها را ندارند، مجلس ترحیم فرد متوفی به شکلی آبرومندانه و منظم برگزار شود. در همین راستا در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با خدمات مجالس ترحیمی که ما در این وب سایت ارائه می دهیم و نحوه بهره مندی از آن آشنا کنیم.

 

منظور از خدمات ترحیم چیست؟

وقتی که عزیزی از دنیا میرود، اعضای خانواده آن در آن شرایط بد روحی مجبور هستند تا در سومین روز درگذشت آن عزیز یک مراسم ختم و ترحیم آبرومندانه برگزار کنند تا بتوانند از تمام مهمانانی که در مراسم شرکت کرده اند به خوبی پذیرایی کنند. اما انجام این کار با توجه به وضعیت روحی اعضای خانواده و زمان محدودی که در اختیار می باشد، کار خیلی سختی خواهد بود. چراکه برگزاری یک مراسم نیازمند مدیریت و برنامه ریزی دقیق می باشد که این کار از عهده صاحبین عزا بر نمی آید. از این رو ما در این مجموعه تصمیم گرفتیم تا با ارائه خدمات ترحیم، تمام نیاز اعضای خانواده متوفی را در بهترین شکل ممکن برطرف نماییم و تا حدی بتوانیم با برعهده گرفتم تمام برنامه های مجلس ترحیم و برگزاری یک مجلس آبرومندانه مرهمی بر دل این عزیزان نهیم.

خدمات مجالس ترحیم به طور کلی به مجموعه فعالیت ها و برنامه ریزی هایی گفته می شود که به برگزاری هرچه بهتر مراسم ختم کمک می کند. به عنوان مثال چاپ آگهی ترحیم، پذیرایی از مهمانان، شمع آرایی و طراحی محل برگزاری مراسم ختم از جمله خدمات ترحیم می باشند. شرکت ترحیم یاران تمامی خدمات ترحیم را به بهترین شکل ارائه می دهد. 

خدمات برگزاری مجالس ترحیم ما شامل تهیه و شستشو میوه و بسته بندی آنها در پک های با کیفیت و استاندارد، تهیه حلوا و خرمای تازه، چاپ اعلامیه ترحیم، تهیه تاج گل مصنوعی و طبیعی و... می باشد که در ادامه شما را با جزئیات هر کدام از این خدمات ترحیم بیشتر آشنا خواهیم کرد و اطلاعات کامل تری را در اختیارتان خواهیم گذاشت.

 

خدمات ترحیم شرکت ترحیم یاران

 

خدمات تهیه و بسته بندی میوه مجالس ترحیم

همانطور که گفتیم یکی از خدمات مجالس ترحیمی که توسط مجموعه ما ارائه می شود، خرید میوه تازه از تره بار، شستشو کاملاً بهداشتی و بسته آنها در پک های استاندارد و دوست دارد طبیعت می باشد. اگر نگاهی به قسمت مربوط به پک میوه مجالس ترحیم بیندازید، متوجه کیفیت خدمات ما در این زمینه خواهید شد. میوه هایی که ما برای بسته بندی استفاده می کنیم، صبح همان روز از میدان تره بار خریداری و شسته می شوند و همگی آنها از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود. علاوه بر این از آنجایی که این پک های میوه چند ساعتی در محیط بیرون خواهند ماند از این رو ما سعی آبمیوه هایی را درون هر کدام از پک ها قرار دهیم که در هوای محیط فاسد نشوند و از برندهای معتبر نیز تولید شده باشند. ما به شما تضمین می دهیم که میوه های قرار گرفته در پک های ترحیم به طرز کاملاً بهداشتی شسته و ضدعفونی می شوند.

 

خدمات تهیه تاج گل مصنوعی و طبیعی

یکی دیگر از خدمات مراسم ترحیم که همکاران ما آن را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند، خدمات مربوطه انتخاب و خرید تاج گل می باشد. از آنجایی که در چند سال گذشته به ویژه در شهرهای بزرگ وجود تاج گل در مراسم ترحیم به یکی از ضرورت های مهم تبدیل شده است، ما نیز در این مجموعه تمام سعی خود را کرده ایم که بهترین و کامل ترین خدمات را ارائه دهیم.

تاج گل هایی که امروزه برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرند از تنوع و تزیینات متنوعی برخوردار می باشند که هر کدام از آنها پیامی را به صاحبان عزا منتقل می کنند. به عنوان مثال تاج گلی که متشکل از گل های سفید باشد، نشان دهنده این است که آورنده تاج گل می خواهد همدردی خود را با صاحب عزا اعلام کند. شرکت ترحیم یاران انواع تاج گل های ترحیم را با سلیقه شما آماده مراسم میکند. 

گل های مورد استفاده برای ساخت تاج گل با توجه به سلیقه افراد متفاوت می باشد، اما به طور متداول گل ها داوودی، گلایل، لیلیوم، آنتوریوم، رز، ارکیده و پرنده بهشتی از پرکاربردترین گل ها می باشند.

 

تهیه تاج گل ترحیم

 

خدمات چاپ اعلامیه ترحیم

چاپ اعلامیه مجلس ترحیم، تهیه قاب عکس، بنر تسلیت و... از جمله سایر خدمات ترحیم توسط شرکت ما می باشد. دیگر نیازی نیست که در شرایط بد روحی ناشی از فوت یک عزیز، نگران چاپ اعلامیه ترحیم باشید، چرا که ما در این مجموعه با بهره مندی از کادری حرفه ای و مجرب این اقدامات را به بهترین نحو ممکن برایتان انجام می دهیم.

به عنوان مثال برای انتخاب یک شعر زیبا به جهت چاپ در اعلامیه ترحیم، مشاوره های خوبی را ارائه خواهیم کرد تا بتوانید مناسب ترین شعر با توجه به مقام و شخصیت فرد متوفی انتخاب نمایید. لازم به ذکر است که ما خدمات چاپ اعلامیه و بنر مراسم ترحیم به بهترین دفاتر چاپی واگذار خواهیم کرد و به شما تضمین می دهید که اعلامیه های چاپ شده از بالاترین سطح کیفیت برخوردار باشند.

 

هزینه خدمات مجالس ترحیم

هر کدام از خدمات ترحیم با توجه به کیفیتی که مدنظر دارید، متفاوت خواهد بود. به طوری هرچقدر بخواهید مجلس ترحیم فرد متوفی تشریفاتی و مجلل تر برگزار شود، به مراتب هزینه تهیه و تدارک آن نیز بیشتر خواهد بود. چرا که برای برگزاری هر باشکوه تر یک مجلس باید از کادری حرفه ای تر و لوازم لوکس تری نیز استفاده شود که همگی آنها نیازمند پرداخت هزینه های بیشتر می باشد. از این رو به طور کلی نمی توانیم یک قیمت واحد برای خدمات ترحیم خود ارائه دهیم و همه چیز بستگی به نظر و سلیقه شما دارد.

 

هزینه خدمات مجلس

 

چگونگی بهره مندی از خدمات ترحیم

برای بهره مندی از هر کدام از خدمات ترحیم می توانید با مراجعه به این وب سایت و تماس با شماره های مندرج هرگونه خدماتی را که نیاز دارید به مسئولان مربوطه اطلاع دهید تا ما با همکاری یکدیگر بتوانیم یک مجلس آبرومند و متناسب با شان و منزلت شخص متوفی و سایر مهمانان برگزار نماییم. خدمات شرکت ترحیم یاران شامل پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما، میزآرایی ترحیم و فیلمبرداری ترحیم آماده می باشد. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.