تاج گل ترحیم

قاب عکس گل آرایی شده
قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: قاب عکس گل آرایی شده
تاج گل ترحیم1 طبقه کد 114
قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 114
تاج گل ترحیم 140
قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 140  گل ها شامل:گلایل، ژرورا، لیلیم 
تاج گل ترحیم کد 143
قیمت: ۶۵۰ تومان
توضیحات: تاج گل کد 143: گل های گلایل، ژرورا، داودی، آنتریم
تاج گل ترحیم کد244
قیمت: ۱۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه تمام زینتی  گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد 302
قیمت: ۷۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه تمام زینتی کد 302 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد233
قیمت: ۹۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد233 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم
تاج گل ترحیم کد 123
قیمت: ۴۲۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل  1طبقه کد 123  گل ها شامل: گلایل، لیلیم، استر
تاج گل ترحیم کد 125
قیمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 125 گل ها شامل: گلایل، آنتریم، الستر
تاج گل ترحیم کد 117
قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 117 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، داودی
تاج گل ترحیم کد 243
قیمت: ۱۶۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 4 طبقه کد 243 گل ها شامل:گلایل، الستر، آنتریم
تاج گل ترحیم کد 124
قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 124 گل ها شامل:گلایل، لیلیم، داودی
تاج گل ترحیم کد 149
قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 149 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا،...
تاج گل ترحیم کد 301
قیمت: ۱۲۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 301 گل ها شامل: شب بو(در فصل زمستان)،...
تاج گل ترحیم کد 148
قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 148 گل ها شامل: گلایل،داودی
تاج گل ترحیم کد 133
قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 133 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا
تاج گل ترحیم کد 144
قیمت: ۵۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 144 گل ها شامل: گلایل، لیلیم

تاج گل در مراسم های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در مراسم های جشن نماد شادی و در مراسم های عزاداری نماد آرامش می باشد. در واقع، انتخاب نوع گل، رنگ گل و ... بستگی به مراسمی دارد که برای آن گل نیاز است. برای مثال، تاج گل ترحیم تاج گل برای افتتاحیه، تاج گل برای جشن عروسی و تولد و سایر جشن ها بهتر است از رنگ های شاد استفاده شود. در حالیکه برای مراسم های عزاداری استفاده از رنگ های شاد جایز نیست و بهتر است رنگ های روشن به کار گرفته شود که نماد آرامش برای بازماندگان است. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد تاج گل ختم در اختیار شما عزیزان قرار داهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

 

سفارش تاج گل و پک میوه ترحیم

 

تاج گل ترحیم (ختم)

یکی از زیباترین مراسمات برای عرض ادب و همچنین ادای احترام در مراسمات ختم، تهیه تاج گل ترحیم می باشد؛ چرا که گل های سفید در کنار دیگر رنگ های خنثی به صورت آرایشی زیبا و چشم گیر همیشه می توانند حس آرامشی را در خانواده های سوگوار به وجود آورده و پیام همدردی را به شیوه بهتری به طرف مقابل انتقال دهند. گل ها همیشه علاوه بر زیبایی می توانند در هر مراسماتی خصوصا مراسمات ختم، یادبودی از محبت و ابزار احترام شما به خانواده های عزادار باشد. 
در بسیاری از فرهنگ ها خصوصا کشور ایران یکی از رایج ترین رسمی که در مراسمات ترحیم انجام می شود، ارسال تاج هایی پر از گل های رنگارنگ و زیبا به عنوان هدیه ای از طرف دوستان، آشنایان و اقوام به صاحبان مراسم عزا می باشد. در واقع گل نمادی از ابراز محبت و همچنین ابراز احترام است پس یک تاج گل ختم می تواند در مخاطب خشنودی به وجود آورده و عرض تسلیت شما را به خوبی به مخاطب انتقال دهد. اگر چه گل ها در هر طرح و رنگی دیده می شوند اما معمولا در تهیه تاج گل ترحیم برای عرض تسلیت سعی شده از رنگ های سرد مانند سفید و دیگر رنگ های خنثی که نشان دهنده آرامش و ابراز احترام به شخص در نظر گرفته می باشد استفاده شود. حتی تعداد شاخه ها و حجم گل در هر موقعیتی می تواند در عرض تسلیت با یکدیگر تفاوت داشته باشد به فرض مثال در مراسمات عزاداری همیشه به منظور نشان دادن ادب و همچنین احترام به خانواده متوفی غالبا از تاج گل ترحیم در اندازه و طرح های مختلف استفاده می شود. زمانی که شما عزیزی را از دست میدهید نیاز به یک شرکت خدماتی دارید تا مراسم عزاداری را به بهترین شکل برنامه ریزی و برگزار نمایند. یکی از خدمات هم تاج گل ختم می باشد. 

 

تاج گل ترحیم

 

خدمات مراسم ترحیم

معانی و اهمیت استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی در مراسمات ترحیم آنقدر گسترده است که امروزه برخی از شرکت ها و همچنین موسسات خدماتی مانند گروه خدماتی ترحیم یاران در زمینه تهیه انواع تاج گل ترحیم و استفاده به جای آن در مراسمات عزاداری مشاوراتی را به متقاضیان داده و در تهیه زیباترین و محترمانه ترین تاج های گل برای عرض تسلیت شما را یاری می رسانند. مجموعه ترحیم یاران هر نوع خدمات درخواست شده از سمت شما مانند تهیه تاج گل و یا چاپ بنر تسلیت و همچنین تهیه خوراکی های مخصوص ترحیم مانند خرما، حلوا و....را در بهترین شکل انجام خواهد داد.

اهمیت تاج گل جهت مراسم عزاداری

اهمیت تاج گل ترحیم در بین ملل مختلف تا حدی است که روانشاسان عقیده دارند خانواده های داغدار و مصیبت دیده با دیدن و همچنین بوییدن گل می توانند تسلی خاطر پیدا کرده و آرامشی چشم گیر به دست آورند. بنابراین با تهیه تاج گل ختم جهت عرض تسلیت می توانید سبب ترمیم حالت روحی نامساعد در هر انسانی شوید و تا اندازه ای بسیار اندک در او پیام مثبت ارسال کرده و باعث شادی وی گردید. البته فراموش نکنید نوع چینش و نحوه تزیین تاج های گل برای ترحیم تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارد؛ زیرا هر چقدر تاج گل شایسته تر و البته باشکوه تر باشد مخاطب حس بهتری را در خود پیدا می کند و مطمئنا ارزش بیشتری برای عرض تسلیت خواهد داشت.

 

تاج گل ختم

 

انواع تاج گل مراسم ختم

تاج گل ترحیم، برای انتقال حس همدردی و احترام توسط نزدیکان به خانواده متوفی اهدا می شود. این تاج گل برای برخی افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا اگر نسبت نزدیکی با خانواده درگذشته دارید، بهتر است در انتخاب تاج گل دقت بسیاری به خرج دهید. در ادامه اما می خواهیم کمی شما را با تاج گل های مراسم ترحیم آشنا کنیم.

برای مراسم ترحیم از انواع مختلف تاج گل به صورت های گوناگون استفاده می شود. اما معمولا دو نوع تاج گل به نسبت دیگر موارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. تاج گل های معمولی و تاج گل روی تابوت از جمله پر کاربرد ترین انواع تاج گل ترحیم می باشند که معمولا افراد سفارش می دهند. البته تاج گل برای مراسم ترحیم به نسبت تاج گل روی تابوت کاربرد بیشتری داشته و می توان برای مراسم های هفت روز اول، چهلم و سالگرد استفاده کرد. این تاج گل ها به صورت قدی نیز طراحی می شوند و در تهیه آن ها از انواع گل مختلف به شکل های مختلف استفاده می شود.

تاج گل نشانه احترامی است که برای خانواده در گذشته قائل هستیم، پس باید در انتخاب تاج گل مناسب حساسیت بیشتری به خرج دهیم. شما نیز هم اکنون می توانید برای سفارش انواع تاج گل زیبا و شکیل از طریق وب سایت ما اقدام نمایید.

 

از چه گل هایی برای طراحی تاج گل ترحیم استفاده می شود؟

انتخاب گل های مخصوص تاج گل مراسم ختم، از اهمیت بالایی برخوردارند. باید توجه داشته باشید که هر نوع تاج گلی را نمی توان برای چنین مراسمی به خانواده مرحوم اهدا کرد. معمولا از گل های خاصی برای طراحی تاج گل ها استفاده می شود. از جمله گل های پر کاربرد برای طراحی تاج گل ختم می توانیم به مواردی همچون گل گلایل، لیلیوم، داوودی و رز اشاره کنیم. البته گل رز کاربردهای دیگری نیز دارد و برای مراسم های شاد و یا هر نوع مناسبت دیگری نیز به عزیزانمان می توانیم اهدا کنیم. اما در این بین پیشنهاد ما به شما استفاده از تاج گل هایی با انواع گل گلایل و لیلیوم می باشد.

گذشته از این ها طراحی تاج گل نیز مهم است. تاج گل ها به صورت یک طبقه، دو طبقه و ... طراحی می شوند. اگر از نزدیکان خانواده مرحوم هستید، بهتر است از تاج گل های بزرگتر و چند طبقه استفاده کنید.

 

نکات مهم در انتخاب تاج گل ترحیم

 

چرا از گلایل و لیلیوم برای تاج گل ختم استفاده می شود؟

شاید این سوال را از خود بپرسید که علت استفاده از گل هایی نظیر گلایل یا لیلیوم برای طراحی تاج گل ترحیم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که استفاده از این نوع گل ها مفاهیمی دارد که از دیرباز مطرح بوده و اکنون تبدیل به یک آداب و رسوم شده است. البته دلایل دیگری نیز برای استفاده از این نوع گل ها در تاج گل وجود دارد. برای مثال گل گلایل از جمله گل هایی است که پر گل بوده و به همین دلیل ترجیح داده می شود که برای مراسم ترحیم و ختم مورد استفاده قرار بگیرد. رنگ سفید در گل گلایل به معنای شخصیت محکم، صداقت، اخلاق، ستایش، روان آرام و پاک و ... است.

همچنین از گل لیلیوم نیز برای مراسم ترحیم استفاده می شود. گل لیلیوم به معنای صداقت، اقتدار، خلوص، پاکی، برتری و ... می باشد. از این رو از این گل نیز برای مراسم های ختم بسیار استفاده می شود.

 

گل های مناسب برای تاج گل ختم

 

دلایل استفاده از رز و داوودی در تاج گل ترحیم

همانطور که گفتیم گل های داوودی و رز نیز در طراحی دسته گل و سبد و تاج گل مراسم ترحیم پرکاربرد هستند. گل داوودی تنوع رنگ بالایی داشته به همین خاطر تقریبا برای هر مراسمی مناسب می باشد. رنگ سفید داوودی معمولا در مراسم های ختم استفاده می شود. رنگ سفید این گل به معنای حقیقت درستی است. رز نیز در طراحی تاج گل ترحیم بسیار استفاده می شود. البته تنها رنگ سفید آن است که برای طراحی تاج گل مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سفید رز به معنای بی گناهی است.

 

خرید تاج گل ترحیم برای ختم

از زمان های گذشته تا به امروز همیشه تشییع جنازه و مراسمات ترحیم با آداب و رسوم خاصی در ایران برگزار می شده است. اما چیزی که امروزه اجرای مراسمات سوگواری را باشکوه تر و مجلل تر از گذشته کرده است خرید تاج های گل برای ابزار همدردی و همچنین برای ادای احترام به خانواده های سوگوار می باشد. طبیعتا تمام افراد از نقاط دور و نزدیک سعی کرده خودشان را در اسرع وقت به مراسمات ختم برسانند و یا به گونه های مختلفی مانند حضور در مراسمات، چاپ بنر تسلیت، ارسال تاج گل ختم و چندین روش دیگر پیام تسلیت خود را به خانواده متوفی انتقال دهند. اما بدون شک تهیه تاج های گل و حضور در مراسمات ترحیم با ارسال گل هایی زیبا و خوش رنگ به صورت یک طبقه و یا دو طبقه به خانواده داغدار می تواند محترمانه تر بوده و به مراتب همدردی شما را در سوگ طرف مقابل بیشتر نشان دهد. برای سفارش و خرید تاج گل میتوانید با شماره های ما تماس گرفته و یا به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید.

 

خرید تاج گل ترحیم

 

سفارش تاج گل برای مراسمات عزاداری

کسانی که به دلایل مختلف فرصت شرکت در مراسمات سوگواری یکی از دوستان و یا اقوام را ندارند، می توانند با تهیه تاج های گل ترحیم به همراه کارتی با پیام تسلیت و معذرت خواهی به دلیل حضور نداشتن در مراسم ترحیم، برای خانواده سوگوار ارسال کنند. اما در چنین مواقعی سفارش و خرید و از همه مهمتر ارسال سفارش تاج گل به همراه کارت پیام تسلیت کار نسبتا مشکلی می باشد. شما میتوانید با وب سایت های خدماتی مراسمات ترحیم مانند گروه ترحیم یاران تماس گرفته ویا به صورت آنلاین سفارش دهید تا سفارشات شما را در هر نوع پیام تسلیتی اعم از تهیه تاج گل طبیعی، گل های مصنوعی، چاپ بنر تسلیت را در اسرع وقت انجام داده و به مکان درخواست شده ارسال کنند. سایر خدمات شرکت ترحیم یاران شامل پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، میزآرایی ترحیم و فیلمبرداری مراسمات ترحیم میشود. شرکت ما تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. جهت سفارش تاج گل می توانید با شماره ٠٩١٢٦٧٧١٦٢٠ تماس بگیرید.

 

خرید آنلاین تاج گل ختم

 

خرید تاج گل ارزان

با بالا رفتن قیمت ها و هزینه ی سفارش تاج گل ارزان واهمیت تاج گل برای عرض تسلیت و تسلی به خانواده های داغ دار، تاج گل ارزان و مقرون به صرفه گزینه ی مناسبی می باشند. گروه خدماتی ترحیم یاران نیز جهت جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان تاج گل ارزان و مقرون به صرفه با مناسب ترین قیمت ها با توجه به نمونه های موجود در بازار را تهیه کرده و می توانید به صورت صورت حضوری و آنلاین سفارش دهید.

 

تاج گل آماده

 

تاج گل آماده

به دلیل درگیری های روزمره، دوری، کمبود زمان وبسیاری دلایل فرصت انتخاب و تزئین تاج گل، یکی از  محصولات مورد اسقبال مشتریان دسته گل های آماده است. شرکت ترحیم یاران نیز برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما تاج گل های آماده ای را تدارک دیده و شما میتوانید این تاج گل های آماده را، با طرح ها و قیمت های متنوع، در سایت مشاهده و به صورت حضوری و آنلاین سفارش دهید و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 

سفارش تاج گل و پک میوه ترحیم

 

تاج گل ارزان

 

فروش اینترنتی تاج گل برای ختم

بارها برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید برای ابزار همدردی با خانواده ای عزادار، تاج گلی را حاضر کنید. اما به دلایل مختلف مانند طولانی بودن مسیر، نبود وقت کافی، وجود ترافیک و بسیاری علت های دیگر از خرید تاج گل برای مراسمات ترحیم صرف نظر کرده اید. اما امروزه با وجود وب سایت های فروش اینترنتی تاج گل برای ختم هر فردی می تواند راهی مطمئن و مناسبی را انتخاب کرده و در کمترین زمان در هر موقعیت مکانی نمونه های مخالفی از زیباترین تاج های گل ترحیم را در وب سایت مشاهده کرده سپس تاج گل انتخابی خود را به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی سفارش دهید تا بهترین و جدیدترین گل آرایی به صورت تاج های باشکوه در اختیار شما قرار گرفته و یا به آدرس درخواست شده ارسال شود. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

 

 

سوالات خود را از ما بپرسید