تاج گل ترحیم

قاب عکس گل آرایی شده

قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: قاب عکس گل آرایی شده

تاج گل ترحیم1 طبقه کد 114

قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 114

تاج گل ترحیم 140

قیمت: ۵۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 140  گل ها شامل:گلایل، ژرورا، لیلیم 

تاج گل ترحیم کد 143

قیمت: ۶۵۰ تومان
توضیحات: تاج گل کد 143: گل های گلایل، ژرورا، داودی، آنتریم

تاج گل ترحیم کد244

قیمت: ۱۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه تمام زینتی  گل ها شامل: لیلیم و آنتریم

تاج گل ترحیم کد 302

قیمت: ۷۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه تمام زینتی کد 302 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم

تاج گل ترحیم کد233

قیمت: ۹۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد233 گل ها شامل: لیلیم و آنتریم

تاج گل ترحیم کد 123

قیمت: ۴۲۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل  1طبقه کد 123  گل ها شامل: گلایل، لیلیم، استر

تاج گل ترحیم کد 125

قیمت: ۴۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 125 گل ها شامل: گلایل، آنتریم، الستر

تاج گل ترحیم کد 117

قیمت: ۳۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 117 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، داودی

تاج گل ترحیم کد 243

قیمت: ۱۶۰۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 4 طبقه کد 243 گل ها شامل:گلایل، الستر، آنتریم

تاج گل ترحیم کد 124

قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 124 گل ها شامل:گلایل، لیلیم، داودی

تاج گل ترحیم کد 149

قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 149 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا،...

تاج گل ترحیم کد 301

قیمت: ۱۲۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 301 گل ها شامل: شب بو(در فصل زمستان)،...

تاج گل ترحیم کد 148

قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 3 طبقه کد 148 گل ها شامل: گلایل،داودی

تاج گل ترحیم کد 133

قیمت: ۳۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 1 طبقه کد 133 گل ها شامل: گلایل، لیلیم، ژرورا

تاج گل ترحیم کد 144

قیمت: ۵۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: تاج گل 2 طبقه کد 144 گل ها شامل: گلایل، لیلیم

یکی از زیباترین مراسمات برای عرض ادب و همچنین ادای احترام در مراسمات ختم، تهیه تاج گل ترحیم می باشد؛ چرا که گل های سفید در کنار دیگر رنگ های خنثی به صورت آرایشی زیبا و چشم گیر همیشه می توانند حس آرامشی را در خانواده های سوگوار به وجود آورده و پیام همدردی را به شیوه بهتری به طرف مقابل انتقال دهند. گل ها همیشه علاوه بر زیبایی می توانند در هر مراسماتی خصوصا مراسمات ختم، یادبودی از محبت و ابزار احترام شما به خانواده های عزادار باشد. 
در بسیاری از فرهنگ ها خصوصا کشور ایران یکی از رایج ترین رسمی که در مراسمات ترحیم انجام می شود، ارسال تاج هایی پر از گل های رنگارنگ و زیبا به عنوان هدیه ای از طرف دوستان، آشنایان و اقوام به صاحبان مراسم عزا می باشد. در واقع گل نمادی از ابراز محبت و همچنین ابراز احترام است پس یک تاج گل ترحیم می تواند در مخاطب خشنودی به وجود آورده و عرض تسلیت شما را به خوبی به مخاطب انتقال دهد. اگر چه گل ها در هر طرح و رنگی دیده می شوند اما معمولا در تهیه تاج گل ترحیم برای عرض تسلیت سعی شده از رنگ های سرد مانند سفید و دیگر رنگ های خنثی که نشان دهنده آرامش و ابراز احترام به شخص در نظر گرفته می باشد استفاده شود. حتی تعداد شاخه ها و حجم گل در هر موقعیتی می تواند در عرض تسلیت با یکدیگر تفاوت داشته باشد به فرض مثال در مراسمات عزاداری همیشه به منظور نشان دادن ادب و همچنین احترام به خانواده متوفی غالبا از تاج گل ترحیم در اندازه و طرح های مختلف استفاده می شود. زمانی که شما عزیزی را از دست میدهید نیاز به یک شرکت خدماتی دارید تا مراسم عزاداری را به بهترین شکل برنامه ریزی و برگزار نمایند. یکی از خدمات هم تاج گل ترحیم می باشد. 

 

تاج گل مراسم عزاداری

 

تاج گل جهت مراسم عزاداری

اهمیت تاج گل ترحیم در بین ملل مختلف تا حدی است که روانشاسان عقیده دارند خانواده های داغدار و مصیبت دیده با دیدن و همچنین بوییدن گل می توانند تسلی خاطر پیدا کرده و آرامشی چشم گیر به دست آورند. بنابراین با تهیه تاج گل ترحیم جهت عرض تسلیت می توانید سبب ترمیم حالت روحی نامساعد در هر انسانی شوید و تا اندازه ای بسیار اندک در او پیام مثبت ارسال کرده و باعث شادی وی گردید. البته فراموش نکنید نوع چینش و نحوه تزیین تاج های گل برای ترحیم تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارد؛ زیرا هر چقدر تاج گل شایسته تر و البته باشکوه تر باشد مخاطب حس بهتری را در خود پیدا می کند و مطمئنا ارزش بیشتری برای عرض تسلیت خواهد داشت.

 

تاج گل ترحیم

 

خدمات مراسم ترحیم

معانی و اهمیت استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی در مراسمات ترحیم آنقدر گسترده است که امروزه برخی از شرکت ها و همچنین موسسات خدماتی مانند گروه خدماتی ترحیم یاران در زمینه تهیه انواع تاج گل ترحیم و استفاده به جای آن در مراسمات عزاداری مشاوراتی را به متقاضیان داده و در تهیه زیباترین و محترمانه ترین تاج های گل برای عرض تسلیت شما را یاری می رسانند. مجموعه ترحیم یاران هر نوع خدمات درخواست شده از سمت شما مانند تهیه تاج گل و یا چاپ بنر تسلیت و همچنین تهیه خوراکی های مخصوص ترحیم مانند خرما، حلوا و....را در بهترین شکل انجام خواهد داد.

 

خرید تاج گل ترحیم برای ختم

از زمان های گذشته تا به امروز همیشه تشییع جنازه و مراسمات ترحیم با آداب و رسوم خاصی در ایران برگزار می شده است. اما چیزی که امروزه اجرای مراسمات سوگواری را باشکوه تر و مجلل تر از گذشته کرده است خرید تاج های گل برای ابزار همدردی و همچنین برای ادای احترام به خانواده های سوگوار می باشد. طبیعتا تمام افراد از نقاط دور و نزدیک سعی کرده خودشان را در اسرع وقت به مراسمات ختم برسانند و یا به گونه های مختلفی مانند حضور در مراسمات، چاپ بنر تسلیت، ارسال تاج گل و چندین روش دیگر پیام تسلیت خود را به خانواده متوفی انتقال دهند. اما بدون شک تهیه تاج های گل و حضور در مراسمات ترحیم با ارسال گل هایی زیبا و خوش رنگ به صورت یک طبقه و یا دو طبقه به خانواده داغدار می تواند محترمانه تر بوده و به مراتب همدردی شما را در سوگ طرف مقابل بیشتر نشان دهد.

 

خرید تاج گل ترحیم

 

سفارش تاج گل برای مراسمات عزاداری

کسانی که به دلایل مختلف فرصت شرکت در مراسمات سوگواری یکی از دوستان و یا اقوام را ندارند، می توانند با تهیه تاج های گل ترحیم به همراه کارتی با پیام تسلیت و معذرت خواهی به دلیل حضور نداشتن در مراسم ترحیم، برای خانواده سوگوار ارسال کنند. اما در چنین مواقعی سفارش و خرید و از همه مهمتر ارسال تاج گل به همراه کارت پیام تسلیت کار نسبتا مشکلی می باشد. مگر اینکه با وب سایت های خدماتی مراسمات ترحیم مانند گروه ترحیم یاران تماس گرفته تا سفارشات شما را در هر نوع پیام تسلیتی اعم از تهیه تاج گل طبیعی، گل های مصنوعی، چاپ بنر تسلیت را در اسرع وقت انجام داده و به مکان درخواست شده ارسال کنند. خدمات ترحیم شامل پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، میزآرایی ترحیم و فیلمبرداری مراسمات ترحیم می باشد. شرکت ترحیم یاران تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد.  

 

 

فروش اینترنتی تاج گل برای ختم

بارها برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید برای ابزار همدردی با خانواده ای عزادار، تاج گلی را حاضر کنید. اما به دلایل مختلف مانند طولانی بودن مسیر، نبود وقت کافی، وجود ترافیک و بسیاری علت های دیگر از خرید تاج گل برای مراسمات ترحیم صرف نظر کرده اید. اما امروزه با وجود وب سایت های فروش اینترنتی تاج گل برای ختم هر فردی می تواند راهی مطمئن و مناسبی را انتخاب کرده و در کمترین زمان در هر موقعیت مکانی نمونه های مخالفی از زیباترین تاج های گل ترحیم را در وب سایت مشاهده کرده سپس تاج گل انتخابی خود را به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی سفارش دهید تا بهترین و جدیدترین گل آرایی به صورت تاج های باشکوه در اختیار شما قرار گرفته و یا به آدرس درخواست شده ارسال شود.

 

 

سوالات خود را از ما بپرسید