تاج گل ترحیم | ارسال رایگان همراه با سفارش آنلاین

تاج گل ترحیم

تاج گل ترحیم کد 148
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 133
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 185
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 186
قیمت: تماس بگیرید
قاب عکس گل آرایی شده
قیمت: ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
تاج گل ترحیم کد 117
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 184
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 123
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 183
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 114
قیمت: ۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
تاج گل ترحیم کد 182
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 124
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 181
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 302
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 125
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 179
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 180
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 143
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 171
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 172
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 173
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 144
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 174
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 149
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 175
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد244
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد233
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 176
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 301
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 177
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 243
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ختم کد 178
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 187
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 188
قیمت: تماس بگیرید
تاج گل ترحیم کد 170
قیمت: تماس بگیرید

در بالا تعدادی از انواع تاج گل ترحیم که از پر فروش ترین تاج گل ها هستند معرفی شد. شما می توانید با ثبت سفارش خود تاج گل را در مقصد مشخص شده مانند مسجد، آرامگاه، منزل متوفی و ... دریافت کنید. تاج گل ترحیم را می توانید در تعداد طبقلات مختلف و گل های متنوع سفارش و ثبت کنید و در سریعترین زمان ممکن آن را دریافت کنید. برای ثبت  سفارش تاج گل ختم کافیست با شماره های 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید. 

 

سفارش تاج گل و پک میوه ترحیم

 

تاج گل در مراسم های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. در مراسم های جشن نماد شادی و در مراسم های عزاداری نماد آرامش می باشد. در واقع، انتخاب نوع گل، رنگ گل و ... بستگی به مراسمی دارد که برای آن گل نیاز است. برای مثال، تاج گل ترحیم، تاج گل برای افتتاحیه، تاج گل برای جشن عروسی و تولد و سایر جشن ها بهتر است از رنگ های شاد استفاده شود. در حالیکه برای مراسم های عزاداری استفاده از رنگ های شاد جایز نیست و بهتر است رنگ های روشن به کار گرفته شود که نماد آرامش برای بازماندگان است. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در مورد تاج گل ختم در اختیار شما عزیزان قرار داهیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. 

چرا تاج گل ترحیم استفاده می شود؟

یکی از زیباترین مراسمات برای عرض ادب و همچنین ادای احترام در مراسمات ختم، تهیه تاج گل ترحیم می باشد؛ چرا که گل های سفید در کنار دیگر رنگ های خنثی به صورت آرایشی زیبا و چشم گیر همیشه می توانند حس آرامشی را در خانواده های سوگوار به وجود آورده و پیام همدردی را به شیوه بهتری به طرف مقابل انتقال دهند. گل ها همیشه علاوه بر زیبایی می توانند در هر مراسماتی خصوصا مراسمات ختم، یادبودی از محبت و ابزار احترام شما به خانواده های عزادار باشد. 
در بسیاری از فرهنگ ها خصوصا کشور ایران یکی از رایج ترین رسمی که در مراسمات ترحیم انجام می شود، ارسال تاج هایی پر از گل های رنگارنگ و زیبا به عنوان هدیه ای از طرف دوستان، آشنایان و اقوام به صاحبان مراسم عزا می باشد. در واقع گل نمادی از ابراز محبت و همچنین ابراز احترام است پس یک تاج گل ختم می تواند در مخاطب خشنودی به وجود آورده و عرض تسلیت شما را به خوبی به مخاطب انتقال دهد. اگر چه گل ها در هر طرح و رنگی دیده می شوند اما معمولا در تهیه تاج گل ترحیم برای عرض تسلیت سعی شده از رنگ های سرد مانند سفید و دیگر رنگ های خنثی که نشان دهنده آرامش و ابراز احترام به شخص در نظر گرفته می باشد استفاده شود. حتی تعداد شاخه ها و حجم گل در هر موقعیتی می تواند در عرض تسلیت با یکدیگر تفاوت داشته باشد به فرض مثال در مراسمات عزاداری همیشه به منظور نشان دادن ادب و همچنین احترام به خانواده متوفی غالبا از تاج گل ترحیم در اندازه و طرح های مختلف استفاده می شود. زمانی که شما عزیزی را از دست میدهید نیاز به یک شرکت خدماتی دارید تا مراسم عزاداری را به بهترین شکل برنامه ریزی و برگزار نمایند. یکی از خدمات هم تاج گل ختم می باشد. 

 

تاج گل ترحیم

 

خدمات مراسم ترحیم

معانی و اهمیت استفاده از گل های طبیعی و مصنوعی در مراسمات ترحیم آنقدر گسترده است که امروزه برخی از شرکت ها و همچنین موسسات خدماتی مانند گروه خدماتی ترحیم یاران در زمینه تهیه انواع تاج گل ترحیم و استفاده به جای آن در مراسمات عزاداری مشاوراتی را به متقاضیان داده و در تهیه زیباترین و محترمانه ترین تاج های گل برای عرض تسلیت شما را یاری می رسانند. مجموعه ترحیم یاران هر نوع خدمات درخواست شده از سمت شما مانند تهیه تاج گل و یا چاپ بنر تسلیت و همچنین تهیه خوراکی های مخصوص ترحیم مانند خرما، حلوا و....را در بهترین شکل انجام خواهد داد.  خدمات مراسم ترحیم علاوه بر تاج گل شامل پک میوه ختم، حلوا خرما و ... نیز می باشد.

اهمیت تاج گل جهت مراسم عزاداری

اهمیت تاج گل ترحیم در بین ملل مختلف تا حدی است که روانشاسان عقیده دارند خانواده های داغدار و مصیبت دیده با دیدن و همچنین بوییدن گل می توانند تسلی خاطر پیدا کرده و آرامشی چشم گیر به دست آورند. بنابراین با تهیه تاج گل ختم جهت عرض تسلیت می توانید سبب ترمیم حالت روحی نامساعد در هر انسانی شوید و تا اندازه ای بسیار اندک در او پیام مثبت ارسال کرده و باعث شادی وی گردید. البته فراموش نکنید نوع چینش و نحوه تزیین تاج های گل برای ترحیم تاثیر بسیار زیادی بر روی مخاطب دارد؛ زیرا هر چقدر تاج گل شایسته تر و البته باشکوه تر باشد مخاطب حس بهتری را در خود پیدا می کند و مطمئنا ارزش بیشتری برای عرض تسلیت خواهد داشت.

 

تاج گل ختم

 

انواع تاج گل مراسم ختم

تاج گل ترحیم، برای انتقال حس همدردی و احترام توسط نزدیکان به خانواده متوفی اهدا می شود. این تاج گل برای برخی افراد از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا اگر نسبت نزدیکی با خانواده درگذشته دارید، بهتر است در انتخاب تاج گل دقت بسیاری به خرج دهید. در ادامه اما می خواهیم کمی شما را با تاج گل های مراسم ترحیم آشنا کنیم.

برای مراسم ترحیم از انواع مختلف تاج گل به صورت های گوناگون استفاده می شود. اما معمولا دو نوع تاج گل به نسبت دیگر موارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. تاج گل های معمولی و تاج گل روی تابوت از جمله پر کاربرد ترین انواع تاج گل ترحیم می باشند که معمولا افراد سفارش می دهند. البته تاج گل برای مراسم ترحیم به نسبت تاج گل روی تابوت کاربرد بیشتری داشته و می توان برای مراسم های هفت روز اول، چهلم و سالگرد استفاده کرد. این تاج گل ها به صورت قدی نیز طراحی می شوند و در تهیه آن ها از انواع گل مختلف به شکل های مختلف استفاده می شود. تاج گل نشانه احترامی است که برای خانواده در گذشته قائل هستیم، پس باید در انتخاب تاج گل مناسب حساسیت بیشتری به خرج دهیم. شما نیز هم اکنون می توانید برای سفارش انواع تاج گل زیبا و شکیل از طریق وب سایت ما اقدام نمایید.

 

 

از چه گل هایی برای طراحی تاج گل ختم استفاده می شود؟

انتخاب گل های مخصوص تاج گل مراسم ختم، از اهمیت بالایی برخوردارند. باید توجه داشته باشید که هر نوع تاج گلی را نمی توان برای چنین مراسمی به خانواده مرحوم اهدا کرد. معمولا از گل های خاصی برای طراحی تاج گل ها استفاده می شود. از جمله گل های پر کاربرد برای طراحی تاج گل ختم می توانیم به مواردی همچون گل گلایل، لیلیوم، داوودی و رز اشاره کنیم. البته گل رز کاربردهای دیگری نیز دارد و برای مراسم های شاد و یا هر نوع مناسبت دیگری نیز به عزیزانمان می توانیم اهدا کنیم. اما در این بین پیشنهاد ما به شما استفاده از تاج گل هایی با انواع گل گلایل و لیلیوم می باشد. گذشته از این ها طراحی تاج گل نیز مهم است. تاج گل ها به صورت یک طبقه، دو طبقه و ... طراحی می شوند. اگر از نزدیکان خانواده مرحوم هستید، بهتر است از تاج گل های بزرگتر و چند طبقه استفاده کنید.

 

نکات مهم در انتخاب تاج گل ترحیم

 

چرا از گلایل و لیلیوم برای تاج گل ختم استفاده می شود؟

شاید این سوال را از خود بپرسید که علت استفاده از گل هایی نظیر گلایل یا لیلیوم برای طراحی تاج گل ترحیم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که استفاده از این نوع گل ها مفاهیمی دارد که از دیرباز مطرح بوده و اکنون تبدیل به یک آداب و رسوم شده است. البته دلایل دیگری نیز برای استفاده از این نوع گل ها در تاج گل وجود دارد. برای مثال گل گلایل از جمله گل هایی است که پر گل بوده و به همین دلیل ترجیح داده می شود که برای مراسم ترحیم و ختم مورد استفاده قرار بگیرد. رنگ سفید در گل گلایل به معنای شخصیت محکم، صداقت، اخلاق، ستایش، روان آرام و پاک و ... است.

همچنین از گل لیلیوم نیز برای مراسم ترحیم استفاده می شود. گل لیلیوم به معنای صداقت، اقتدار، خلوص، پاکی، برتری و ... می باشد. از این رو از این گل نیز برای مراسم های ختم بسیار استفاده می شود.

 

گل های مناسب برای تاج گل ختم

 

دلایل استفاده از رز و داوودی در تاج گل ترحیم

همانطور که گفتیم گل های داوودی و رز نیز در طراحی دسته گل و سبد و تاج گل مراسم ترحیم پرکاربرد هستند. گل داوودی تنوع رنگ بالایی داشته به همین خاطر تقریبا برای هر مراسمی مناسب می باشد. رنگ سفید داوودی معمولا در مراسم های ختم استفاده می شود. رنگ سفید این گل به معنای حقیقت درستی است. رز نیز در طراحی تاج گل ختم بسیار استفاده می شود. البته تنها رنگ سفید آن است که برای طراحی تاج گل مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ سفید رز به معنای بی گناهی است.

 

خرید تاج گل ترحیم برای ختم

از زمان های گذشته تا به امروز همیشه تشییع جنازه و مراسمات ترحیم با آداب و رسوم خاصی در ایران برگزار می شده است. اما چیزی که امروزه اجرای مراسمات سوگواری را باشکوه تر و مجلل تر از گذشته کرده است خرید تاج های گل برای ابزار همدردی و همچنین برای ادای احترام به خانواده های سوگوار می باشد. طبیعتا تمام افراد از نقاط دور و نزدیک سعی کرده خودشان را در اسرع وقت به مراسمات ختم برسانند و یا به گونه های مختلفی مانند حضور در مراسمات، چاپ بنر تسلیت، ارسال تاج گل ختم و چندین روش دیگر پیام تسلیت خود را به خانواده متوفی انتقال دهند. اما بدون شک تهیه تاج های گل و حضور در مراسمات ترحیم با ارسال گل هایی زیبا و خوش رنگ به صورت یک طبقه و یا دو طبقه به خانواده داغدار می تواند محترمانه تر بوده و به مراتب همدردی شما را در سوگ طرف مقابل بیشتر نشان دهد. برای سفارش و خرید تاج گل می توانید با شماره های 09126771620  یا  44202300 -021 تماس گرفته و یا به صورت آنلاین خرید خود را ثبت کنید.

 

خرید تاج گل ترحیم

 

سفارش تاج گل برای مراسمات عزاداری

کسانی که به دلایل مختلف فرصت شرکت در مراسمات سوگواری یکی از دوستان و یا اقوام را ندارند، می توانند با تهیه تاج های گل ترحیم به همراه کارتی با پیام تسلیت و معذرت خواهی به دلیل حضور نداشتن در مراسم ترحیم، برای خانواده سوگوار ارسال کنند. اما در چنین مواقعی سفارش و خرید و از همه مهمتر ارسال سفارش تاج گل به همراه کارت پیام تسلیت کار نسبتا مشکلی می باشد. شما میتوانید با وب سایت های خدماتی مراسمات ترحیم مانند گروه ترحیم یاران تماس گرفته ویا به صورت آنلاین سفارش دهید تا سفارشات شما را در هر نوع پیام تسلیتی اعم از تهیه تاج گل طبیعی، گل های مصنوعی، چاپ بنر تسلیت را در اسرع وقت انجام داده و به مکان درخواست شده ارسال کنند. سایر خدمات شرکت ترحیم یاران شامل پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، میزآرایی ترحیم و فیلمبرداری مراسمات ترحیم میشود. شرکت ما تمامی این خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهد. 

 

پک میوه ختم

 

خرید تاج گل ارزان

با بالا رفتن قیمت ها و هزینه ی سفارش تاج گل ارزان واهمیت تاج گل برای عرض تسلیت و تسلی به خانواده های داغ دار، تاج گل ارزان و مقرون به صرفه گزینه ی مناسبی می باشند. گروه خدماتی ترحیم یاران نیز جهت جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان تاج گل ارزان و مقرون به صرفه با مناسب ترین قیمت ها با توجه به نمونه های موجود در بازار را تهیه کرده و می توانید به صورت صورت حضوری و آنلاین سفارش دهید.

 

تاج گل آماده

 

تاج گل آماده

به دلیل درگیری های روزمره، دوری، کمبود زمان وبسیاری دلایل فرصت انتخاب و تزئین تاج گل، یکی از  محصولات مورد اسقبال مشتریان دسته گل های آماده است. شرکت ترحیم یاران نیز برای صرفه جویی در وقت و هزینه ی شما تاج گل های آماده ای را تدارک دیده و شما میتوانید این تاج گل های آماده را، با طرح ها و قیمت های متنوع، در سایت مشاهده و به صورت حضوری و آنلاین سفارش دهید و در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

 

سفارش تاج گل و پک میوه ترحیم

 

فروش اینترنتی تاج گل برای ختم

بارها برای شما اتفاق افتاده است که بخواهید برای ابزار همدردی با خانواده ای عزادار، تاج گلی را حاضر کنید. اما به دلایل مختلف مانند طولانی بودن مسیر، نبود وقت کافی، وجود ترافیک و بسیاری علت های دیگر از خرید تاج گل برای مراسمات ترحیم صرف نظر کرده اید. اما امروزه با وجود وب سایت های فروش اینترنتی تاج گل برای ختم هر فردی می تواند راهی مطمئن و مناسبی را انتخاب کرده و در کمترین زمان در هر موقعیت مکانی نمونه های مخالفی از زیباترین تاج های گل ترحیم را در وب سایت مشاهده کرده سپس تاج گل انتخابی خود را به صورت آنلاین و یا تماس تلفنی سفارش دهید تا بهترین و جدیدترین گل آرایی به صورت تاج های باشکوه در اختیار شما قرار گرفته و یا به آدرس درخواست شده ارسال شود. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

امتیاز دهید :
سوالات خود را از ما بپرسید
 • avatar
  سهیلی 1400/08/30 10:28:23

  آیا امکان سفارش تاج گل با گل های درخواستی وجود دارد؟

 • ترحیم یاران 1400/08/30 10:38:33

  بله، اگر از بین تاج گل های موجود در سایت انتخاب نکردید، می توانید نوع گل هایی که مد نظرتان است و با مشخص نمودن تعداد طبقات تاج، سفارش خود را ثبت کنید. 

  avatar
 • avatar
  کرمی 1400/08/30 10:29:19

  نحوه سفارش و ارسال تاج گل ترحیم چگونه است؟

 • ترحیم یاران 1400/09/04 06:41:41

  برای سفارش تاج گل ختم می توانید با شماره 09126771620 و 02144203300 تماس بگیرید و با اعلام کد تاج گل و آدرس مورد نظرتون سفارش خود را ثبت کنید.

  avatar
 • avatar
  سیاووشی 1400/10/04 06:46:31

  از چه گل هایی برای تاج گل استفاده می شود؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 06:50:48

  معمولا بیشتر از گل های گلایل، لیلیوم، داوودی و رز در تاج گل ختم استفاده می شود. البته در نظر داشته باشید که گل های دیگری نیز در تاج گل ترحیم قابل استفاده است که بسته به انتخاب مشتری می تواند به تاج گل اضافه شود.   

  avatar
 • avatar
  کریمی 1400/11/27 06:54:50

  آیا تاج گل سفارش داده شده را به بهشت زهرا یا سایر مزارها ارسال می کنید؟

 • ترحیم یاران 1400/11/27 07:14:03

  بله به هر جایی که بخواهید تاج گل ارسال می شود. بعد از ثبت سفارش آدرس مقصد را مشخص کنید تا تاج گل ترحیم به همان جا ارسال شود.

  avatar