سینی حلوا و خرما ترحیم | سفارش مرغوبترین حلوا خرما،ترحیم یاران

سینی حلوا و خرما ترحیم

حلوا تی تابی جعبه ای
قیمت: ۲۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای تک نفره هر دیس
قیمت: ۲۴۰,۰۰۰ تومان
حلوا قیفی ترحیم مدل 1
قیمت: ۲۹۰,۰۰۰ تومان
حلوای قیفی ترحیم مدل 2
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوای رولتی ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا خرمای مخلوط ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا قیفی میکس ترحیم
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
خرما و حلوای مخلوط با قیفی
قیمت: ۳۰۰,۰۰۰ تومان
حلوا میکس ترحیم
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای حلوایی با مغز گردو
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرما گردویی جعبه ای
قیمت: ۳۲۰,۰۰۰ تومان
خرمای مخصوص ترحیم
قیمت: ۳۴۰,۰۰۰ تومان
خرمای حلوای مارسیپان دو رنگ ترحیم
قیمت: ۳۷۰,۰۰۰ تومان
خرما حلوای مارسیپان ساده ترحیم
قیمت: ۳۷۰,۰۰۰ تومان

شرکت ترحیم یاران سفارشات تهیه، آماده سازی و ارسال حلوا خرما قبول می کند. شما می توانید یکی از محصولات بالا را انتخاب و سفارش دهید. همچنین می توانید سینی ها را بصورت میکس انتخاب کنید فقط کافیست با ترحیم یاران تماس بگیرید. این سینی های حلوا خرما را می توانید برای مراسم های روز خاکسپاری، ختم، چهلم، سالگرد و ... در تعداد مختلف سفارش دهید. شماره های ثبت سفارش  09126771620  یا  44202300 -021  که در تمامی ایام هفته آماده پاسخگویی به شما هستند. 

حلوا خرما ترحیم

 

 

سفارش سینی حلوا و خرما

 

تشریفات مجالس ترحیم

تشریفات ترحیم اگر به اندازه تشریفات مجالس عروسی مهم نباشد قطعا کمتر از آن هم اهمیت نخواهد داشت. یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در این تشریفات، ارائه حلوا خرما به عنوان مهمترین وسایل پذیرایی از مهمانان در مجالس ترحیم می باشد. اگرچه همه ما تمایل داریم که در طول زندگی همواره بخندیم و مراسم شادی و خوشحالی داشته باشیم اما طبیعتا مرگ عزیزان از جمله اموری است که اتفاق آن اگرچه بسیار ناپسند است اما پیشگیری از وقوع آن در توان ما نمی باشد. با این وجود امروزه شرکت های زیادی که در خصوص ارائه انواع تشریفات عروسی خدماتی ارائه می دهند، برای برگزاری مجلس ترحیم نیز یاری گر هستند. از آنجایی که همه ما دوست داریم با برگزاری مجلس ترحیم به بهترین نحو ممکن یاد و خاطره عزیزان از دست رفته را زنده نگه داریم، کمک گرفتن از این شرکت ها می تواند تا حد زیادی مناسب باشد‌. در این بین از جمله مهمترین پذیرایی هایی که در مجلس ترحیم مورد استفاده قرار می‌ گیرد سینی حلوا خرما است. سینی حلوا و خرما از مهم ترین اقلامی است که در مراسمات ترحیم مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت ترحیم یاران چندین مدل سینی حلوا و خرما در پک ترحیم خود دارد که با بهترین کیفیت و طعم آماده می شود. 

 

حلوا خرما را آنلاین سفارش دهید

 

پذیرایی در مراسم ترحیم با حلوا خرما

علاوه بر اینکه در بسیاری از مراسم ترحیم شاهد پذیرایی با میوه و چای یا شربت هستیم لازم است بدانید امروزه در ورودی مجالس ختم، حلوا خرما به عنوان یکی از پذیرایی های ثابت در مجالس عزاداری، ارائه می گردد. به طوری که این سینی ها به بهترین نحو ممکن تزیین شده‌ اند و از حلواهایی با طعم های مختلف و اغلب موارد خرما با مغز گردو استفاده می شود. اگرچه شما هم می توانید برای مراسم ترحیم دست به کار شده و سینی حلوا و خرما درست کنید اما با وجود غم و اندوهی که در این زمان برای افراد وجود دارد طبیعتا اگر تمامی این امور به افراد باتجربه و شرکت های مناسب سپرده شود شما بدون هیچ دغدغه ‌ای می توانید به عزاداری خود پرداخته در حالی که به بهترین نحو ممکن از مهمانان نیز پذیرایی خواهید نمود.

 

سفارش سینی حلوا و خرما

همانطور که گفته شد درست کردن سینی حلوا و سینی خرما برای ختم و مراسم ترحیم توسط صاحب عزا کاری حوصله بر می باشد از این رو در حال حاضر شما می توانید اقدام به سفارش دادن سینی حلوا و خرما کنید. توجه داشته باشید نکته بسیار مهمی که در هنگام سفارش این محصول باید به آن توجه کنید استفاده از خدمات شرکت های معتبر است. به طوری که شاید در بسیاری از مواقع شما اقدام به سفارش سینی حلوا و خرما با هزینه زیاد کرده اما آنچه که تحویل داده می ‌شود بسیار نامرغوب و بی کیفیت خواهد بود.

در اینجا ما به شما شرکت ترحیم یاران را پیشنهاد می کنیم که می توانید از این شرکت به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده های تشریفات مراسم ترحیم و ختم استفاده کرده و با بهترین حلوا خرما با تزیین های فوق العاده از مهمانان خود پذیرایی کنید. هنگام سفارش محصولات از این شرکت شما می توانید تاریخ دقیق مراسم را به کادر مجرب و با سلیقه این شرکت اعلام نموده تا در روز ترحیم و در مکان مجلس این سینی ها به شما تحویل داده شود. توجه داشته باشید جهت سفارش سینی حلوا و سینی خرما نیاز نیست که حضورا به شرکت تشریفات ترحیم یاران مراجعه کنید، بلکه از طریق وب سایت این شرکت به راحتی می توانید آنچه را که می خواهید سفارش دهید.

 

حلوا و خرما ترحیم یاران

 

چرا از حلوا خرما در مراسم ترحیم استفاده می شود؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که برای افراد در هنگام تهیه حلوا و خرما برای مراسم ترحیم پیش بیاید این باشد که چرا بهتر است از این نوع شیرینی جهت پذیرایی مهمانان استفاده شود. به طور کلی می توان گفت استفاده از خرما و حلوا در مراسم عزاداری ریشه علمی و پزشکی دارد به طوری که باید بدانید در طب سنتی ذات غم و اندوه سرد است که این امر به طوری است که انسان با شنیدن خبر ناگوار دچار افت قند شده و بدنش سرد می شود. طبیعتا در این هنگام بدن به گرمی نیاز دارد. این امر موجب شده است که در فرهنگ عزاداری ما از شیرینی هایی با طبع گرم چون خرما و حلوا استفاده شود. باید بدانید حلوا و خرما از خوراکی های زود هضم بوده و از آنجایی که صاحب عزا از نظر روانی در شرایط چندان مساعدی نیست راحت تر می تواند این نوع شیرینی را هضم کرده و گزینه ‌ای بهتر از غذاهای سنگین خواهد بود.

در هنگام عزاداری که صاحبان عزا میل خود به غذا خوردن را از دست می‌ دهند با خوردن یک خرما یا تکه حلوا انرژی از دست رفته خود را به دست آورده و خدایی نکرده مشکلی برایشان ایجاد نمی شود. این موارد در کنار هم موجب شده است که سفارش سینی حلوا و خرما برای مراسم ترحیم اهمیت ویژه‌ ای داشته باشد.

 

پک میوه ترحیم 

 

مدل های مختلف تزیین سینی حلوا خرما

علیرغم اینکه شما می توانید در هنگام سفارش سینی حلوا و خرما از طریق تشریفات ترحیم یاران انواع حلوا مدرن و سنتی را برای مجالس خود انتخاب کنید تزیینات این حلوا خرما نیز متفاوت می باشد. توجه داشته باشید حلوای مدرن حلوایی است و با انواع مغزها و آجیل ها و دیگر خوراکی ها تهیه می شود که شامل: حلوای بادام، حلوای نخودچی، حلوا شکلات، حلوای زنجبیل و حلوای پسته می شود. سفارش خرمای حلوا دو رنگ، خرمای مخصوص ترحیم، حلوا دورنگ ترحیم، حلوا میکس ترحیم، حلوا قیفی و خرما با مغز گردو از طریق ترحیم یاران امکان پذیر می باشد.

 

انواع سینی حلوا و خرما  

 

هزینه تهیه سینی خرما و حلوا ترحیم

هنگامی که افراد قصد سفارش سینی حلوا و خرما داشته باشند یکی از مهمترین چیزا هایی که مورد توجه شان قرار می‌ گیرد هزینه تهیه این محصولات است. به طور کلی باید بدانید متعدد بودن انواع تزیینات و انواع حلوا خرما موجود در ترحیم یاران منجر به تفاوت قیمت محصول شده است. شرکت ترحیم یاران خدمات پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، حلوا و خرما آماده را با بهترین شکل ارائه می دهد. شرکت ترحیم یاران انواع پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، میزآرایی و فیلمبرداری مراسمات ترحیم به بهترین شکل ارائه می شود.  برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

 

تاج گل ترحیم

امتیاز دهید :
سوالات خود را از ما بپرسید
 • avatar
  تقوی 1400/10/04 06:53:18

  آیا می توان سینی حلوا خرما به صورت میکس یا جداگانه انتخاب کرد؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 06:55:07

  به می توان سینی حلوا خرما را با توجه به سلیقه مشتری انتخاب کرد. نمونه های سینی حلوا خرما میکس و به صورت جداگانه در سایت موجود است. 

  avatar
 • avatar
  عربی 1400/10/04 06:53:54

  نحوه سفارش حلوا خرما به شرکت خدماتی ترحیم یاران چگونه است؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 06:57:27

  برای سفارش سینی حلوا خرما می توانید از طریق سایت با ارسال کد محصول و شماره تلفن خود ثبت کنید. یا می توانید با شماره های 09126771620 یا 02144202300 تماس بگیرید.

  avatar
 • avatar
  جوادی 1400/11/27 06:56:39

  قیمت حلوا خرما چقدر است؟

 • ترحیم یاران 1400/11/27 07:12:30

  قیمت حلوا خرما بستگی به نوع حلوا، وزن آن، حلوا همراه با خرما یا به طور جداگانه، خرما با مغز گردو و ... بستگی دارد. می توانید با شماره 09126771620 تماس بگیرید و قیمت حلوا خرمای مورد نظرتان را استعلام بگیرید.

  avatar