سینی حلوا و خرما ترحیم

خرمای حلوای ماریسپان دو رنگ ترحیم
قیمت: ۱۳۵۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای ماریسپان  دو رنگ
خرمای حلوای ماریسپان دو رنگ ساده ترحیم
قیمت: ۱۳۵۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای حلوای ماریسپان  دو رنگ ساده
خرمای مخصوص ترحیم
قیمت: ۱۶۰۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای مخصوص
خرمای حلوایی با مغز گردو
قیمت: ۱۳۰۰۰۰ تومان
توضیحات: خرمای حلوایی با مغز گردو 
حلوای قیفی ترحیم
قیمت: ۱۳۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای قیفی
حلوا میکس ترحیم
قیمت: ۱۲۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای میکس
حلوای رولتی
قیمت: ۸۰۰۰۰ تومان
توضیحات: حلوای رولتی

تشریفات ترحیم اگر به اندازه تشریفات مجالس عروسی مهم نباشد قطعا کمتر از آن هم اهمیت نخواهد داشت. یکی از مهمترین خدمات ارائه شده در این تشریفات، ارائه سینی حلوا و خرما به عنوان مهمترین وسایل پذیرایی از مهمانان در مجالس ترحیم می باشد. 

 

تشریفات مجالس ترحیم

اگرچه همه ما تمایل داریم که در طول زندگی همواره بخندیم و مراسم شادی و خوشحالی داشته باشیم اما طبیعتا مرگ عزیزان از جمله اموری است که اتفاق آن اگرچه بسیار ناپسند است اما پیشگیری از وقوع آن در توان ما نمی باشد. با این وجود امروزه شرکت های زیادی که در خصوص ارائه انواع تشریفات عروسی خدماتی ارائه می دهند، برای برگزاری مجلس ترحیم نیز یاری گر هستند. از آنجایی که همه ما دوست داریم با برگزاری مجلس ترحیم به بهترین نحو ممکن یاد و خاطره عزیزان از دست رفته را زنده نگه داریم، کمک گرفتن از این شرکت ها می تواند تا حد زیادی مناسب باشد‌. در این بین از جمله مهمترین پذیرایی هایی که در مجلس ترحیم مورد استفاده قرار می‌گیرد سینی حلوا و خرما است. سینی حلوا و خرما از مهم ترین اقلامی است که در مراسمات ترحیم مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت ترحیم یاران چندین مدل سینی حلوا و خرما در پک ترحیم خود دارد که با بهترین کیفیت و طعم آماده می شود. 

 

سینی حلوا و خرما آماده

 

پذیرایی در مراسم ترحیم با حلوا و خرما

علاوه بر اینکه در بسیاری از مراسم ترحیم شاهد پذیرایی با میوه و چای یا شربت هستیم لازم است بدانید امروزه در ورودی مجالس ختم سینی های حلوا و خرما به عنوان یکی از پذیرایی های ثابت در مجالس عزاداری، ارائه می گردد. به طوری که این سینی ها به بهترین نحو ممکن تزیین شده‌ اند و از حلواهایی با طعم های مختلف و اغلب موارد خرما با مغز گردو استفاده می شود. اگرچه شما هم می توانید برای مراسم ترحیم دست به کار شده و سینی حلوا و خرما درست کنید اما با وجود غم و اندوهی که در این زمان برای افراد وجود دارد طبیعتا اگر تمامی این امور به افراد باتجربه و شرکت های مناسب سپرده شود شما بدون هیچ دغدغه ‌ای می توانید به عزاداری خود پرداخته در حالی که به بهترین نحو ممکن از مهمانان نیز پذیرایی خواهید نمود.

 

سفارش سینی حلوا و خرما

همانطور که گفته شد درست کردن سینی حلوا و سینی خرما برای ختم و مراسم ترحیم توسط صاحب عزا کاری حوصله بر می باشد از این رو در حال حاضر شما می توانید اقدام به سفارش دادن سینی حلوا و خرما کنید. توجه داشته باشید نکته بسیار مهمی که در هنگام سفارش این محصول باید به آن توجه کنید استفاده از خدمات شرکت های معتبر است. به طوری که شاید در بسیاری از مواقع شما اقدام به سفارش سینی حلوا و خرما با هزینه زیاد کرده اما آنچه که تحویل داده می ‌شود بسیار نامرغوب و بی کیفیت خواهد بود.

در اینجا ما به شما شرکت ترحیم یاران را پیشنهاد می کنیم که می توانید از این شرکت به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده های تشریفات مراسم ترحیم و ختم استفاده کرده و با بهترین حلوا و خرما با تزیین های فوق العاده از مهمانان خود پذیرایی کنید. هنگام سفارش محصولات از این شرکت شما می توانید تاریخ دقیق مراسم را به کادر مجرب و با سلیقه این شرکت اعلام نموده تا در روز ترحیم و در مکان مجلس این سینی ها به شما تحویل داده شود. توجه داشته باشید جهت سفارش سینی حلوا و سینی خرما نیاز نیست که حضورا به شرکت تشریفات ترحیم یاران مراجعه کنید، بلکه از طریق وب سایت این شرکت به راحتی می توانید آنچه را که می خواهید سفارش دهید.

 

حلوا و خرما ترحیم یاران

 

چرا از حلوا و خرما در مراسم ترحیم استفاده می شود؟

شاید یکی از مهمترین سوالاتی که برای افراد در هنگام تهیه حلوا و خرما برای مراسم ترحیم پیش بیاید این باشد که چرا بهتر است از این نوع شیرینی جهت پذیرایی مهمانان استفاده شود. به طور کلی می توان گفت استفاده از خرما و حلوا در مراسم عزاداری ریشه علمی و پزشکی دارد به طوری که باید بدانید در طب سنتی ذات غم و اندوه سرد است که این امر به طوری است که انسان با شنیدن خبر ناگوار دچار افت قند شده و بدنش سرد می شود. طبیعتا در این هنگام بدن به گرمی نیاز دارد. این امر موجب شده است که در فرهنگ عزاداری ما از شیرینی هایی با طبع گرم چون خرما و حلوا استفاده شود. باید بدانید حلوا و خرما از خوراکی های زود هضم بوده و از آنجایی که صاحب عزا از نظر روانی در شرایط چندان مساعدی نیست راحت تر می تواند این نوع شیرینی را هضم کرده و گزینه ‌ای بهتر از غذاهای سنگین خواهد بود.

در هنگام عزاداری که صاحبان عزا میل خود به غذا خوردن را از دست می‌ دهند با خوردن یک خرما یا تکه حلوا انرژی از دست رفته خود را به دست آورده و خدایی نکرده مشکلی برایشان ایجاد نمی شود. این موارد در کنار هم موجب شده است که سفارش سینی حلوا و خرما برای مراسم ترحیم اهمیت ویژه‌ ای داشته باشد.

 

مدل های مختلف تزیین سینی حلوا و خرما

علیرغم اینکه شما می توانید در هنگام سفارش سینی حلوا و خرما از طریق تشریفات ترحیم یاران انواع حلوا مدرن و سنتی را برای مجالس خود انتخاب کنید تزیینات این حلوا و خرما نیز متفاوت می باشد. توجه داشته باشید حلوای مدرن حلوایی است و با انواع مغزها و آجیل ها و دیگر خوراکی ها تهیه می شود که شامل: حلوای بادام، حلوای نخودچی، حلوا شکلات، حلوای زنجبیل و حلوای پسته می شود. سفارش خرمای حلوا دو رنگ، خرمای مخصوص ترحیم، حلوا دورنگ ترحیم، حلوا میکس ترحیم، حلوا قیفی و خرما با مغز گردو از طریق ترحیم یاران امکان پذیر می باشد.

 

انواع سینی حلوا و خرما  

 

هزینه تهیه سینی خرما و حلوا ترحیم

هنگامی که افراد قصد سفارش سینی حلوا و خرما داشته باشند یکی از مهمترین ویزا هایی که مورد توجه شان قرار می‌گیرد هزینه تهیه این محصولات است. به طور کلی باید بدانید متعدد بودن انواع تزیینات و انواع حلوا و خرمای موجود در ترحیم یاران منجر به تفاوت قیمت محصول شده است. شرکت ترحیم یاران خدمات پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، حلوا و خرما آماده را با بهترین شکل ارائه می دهد. شرکت ترحیم یاران انواع پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، سینی حلوا و خرما آماده، میزآرایی و فیلمبرداری مراسمات ترحیم به بهترین شکل ارائه می شود.  برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید