پک میوه ترحیم

پک میوه ترحیم شماره 3
قیمت: ۳۶۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 3 شامل: موز + خیار + پرتقال + آبمیوه پاکتی + کیک
پک میوه ترحیم شماره 2
قیمت: ۳۱۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 2 شامل: موز + خیار + پرتقال + آبمیوه پاکتی
پک میوه ترحیم شماره 1
قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان
توضیحات: پک شماره 1 شامل: موز + خیار + پرتقال 

تهیه پک پذیرایی ختم یا پک پذیرائی ترحیم باتوجه به اینکه بهترین پذیرایی از مهمانان بخشی از فرهنگ و آداب و رسوم پسندیده ما ایرانی ها به شمار می رود اهمیت زیادی دارد. به طوری که حتی در مراسم ختم نیز می خواهیم این سنت را به بهترین نحو انجام دهیم. از این رو در این مطلب می خواهیم شما را با پک میوه ترحیم و ویژگی هایی که باید داشته باشد تا یک مراسم ختم به صورت آبرومندانه برگزار شود، آشنا کنیم.

در زمانی که متاسفانه خانواده ای، یکی از اعضای خانواده خود را از دست می دهد علاوه بر سوگ از دست دادن آن، دغدغه های دیگری نیز به سرعت به وجود می آید که اعضای خانواده از قبل هیچ برنامه ریزی برای آن انجام نداده اند. به عنوان مثال گرفتن یک مراسم ترحیم آبرومندانه از مهمانانی که برای ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانه صاحب عزا و مراسم ختم مراجعه می کنند، یکی از این دغدغه های مهم به شمار می رود که به دلیل وضعیت روحی صاحبان عزا به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. از این رو ما در این مجموعه تصمیم گرفتیم که با تهیه و عرضه پک میوه ترحیم که بخش از پک پذیرایی ختم است تا حدی بتوانیم دغدغه این عزیزان را کاهش دهیم. شرکت ترحیم یاران آمادست تا بهترین خدمات و پک های میوه آبرومندانه را برای مراسمات شما آماده و ارائه دهد. 

 

نکات مهم در تهیه پک میوه ترحیم

یکی از دغدغه های صاحبان مجلس عزا و ختم آبرومندانه برگزار شدن مجلس است. یکی از مواردی که صاحبان عزا می توانند برای مجالس خود تدارک ببینند، تهیه پک میوه ترحیم است. در ادامه به تعریف پک میوه ترحیم و نکات مهم در تهیه ی آن به صورت مختصر و مفید خواهیم پرداخت.

پک میوه ی ترحیم به بسته بندی چند میوه مختلف گفته می شود که در انتهای مجلس ختم و یا در حین آن بین میهمانان پخش می شود. استفاده از پک میوه مجلس ترحیم مزایای بسیاری دارد که از آنها می توان به آبرومندانه برگزار شدن مجلس و عدم رفت و آمد اضافی در حین برگزاری مجلس اشاره کرد. تهیه پک میوه ترحیم نیازمند رعایت چندین نکته مهم است که عدم رعایت آن ها ممکن است باعث آبروریزی شود که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت که البته چنانچه در تهیه پک پذیرایی ختم به مشکل برخوردید می توانید به راحتی و به صورت اینترنتی از مراکز فروش پک میوه ترحیم، پک های میوه خود را سفارش دهید.

 

پک میوه ترحیم یاران

 

انتخاب میوه ی مناسب برای پک پذیرایی ترحیم

یکی از نکاتی که به هنگام تهیه پک پذیرایی ترحیم می بایستی به آن توجه داشت انتخاب میوه مناسب است برای مثال شما نمی توانید از میوه هایی مانند توت فرنگی و یا لیمو در پک میوه خود استفاده کنید. در پک میوه ترحیم می بایستی از میوه های درخور مجلس ختم مانند موز، سیب و یا خیار استفاده شود. میوه های پک پذیرایی ترحیم می بایستی تمیز، بدون خوردگی، دست چین شده و در اندازه های یکسان باشند این به این معنی است که سیب هایی که قرار است در پک ها قرار داده شوند در سایز های یکسان باشند. میوه های پک میوه ترحیم را بهتر است سر صبح و از میدان تره بار تهیه کنید تا بهترین آن ها را تهیه کرده باشید. اگر میوه خیار را برای پک میوه ی خود انتخاب می کنید بهتر است از بسته های کوچک نمک نیز در داخل بسته بندی قرار دهید.

 

بسته بندی پک پذیرایی ترحیم

بسته بندی پک میوه ترحیم بهتر است ساده و شفاف باشد، استفاده از بسته بندی های رنگارنگ و یا با طرح های عجیب و غریب برای پک میوه مجلس ترحیم توصیه نمی شود. این بسته بندی بهتر است در شکل مستطیلی آن تهیه شود چرا که باعث چینش مناسب میوه ها درون بسته بندی می شود. به هنگام بسته بندی پک میوه ختم از سلامت و تمیزی میوه ها اطمینان حاصل کنید و سپس درون بسته بندی قرار دهید. اگر دستتان بو می دهد ( برای مثال بوی سیر یا پیاز ) بهتر است بسته بندی پک را به شخص دیگری واگذار کنید.

 

بسته بندی پک میوه ترحیم

 

دلیل خرید پک میوه مراسم ترحیم

از آنجایی که در زمان برگزاری مراسم ختم اغلب محدودیت زمانی وجود دارد به همین دلیل افراد حاضر در مراسم ختم نمی توانند در آن زمان کوتاه تمام اقلام مورد نیاز برای پذیرایی را تهیه کنند. از این رو خرید و سفارش پک میوه ترحیم به این افراد کمک می کند تا بدون دغدغه و مشکلی یک مراسم آبرومندانه را برگزار نمایند.

 

مزایای خرید پک میوه ترحیم

خرید پک میوه ترحیم به صورت آنلاین باعث می شود که دیگر صاحبان عزا دغدغه ای برای مراجعه به تره بار برای خرید میوه تازه، دستچین کردن و شستشوی آن در شرایط بد روحی نداشته باشند. همکاران ما در این مجموعه تمام این کارها را در صبح روزی که قرار است مراسم ختم در آن روز برگزار شود، انجام می دهند. ما برای خرید هر کدام از لوازم مورد نیاز مراسم ترحیم، مانند؛ خرما، میوه، حلوا، آبمیوه، کیک و یا حتی شیرینی، پرسنل جداگانه ای را در نظر گرفتیم تا بتوانیم پک های آماده و بسته بندی را به موقع و در راس ساعت برگزاری مراسم به محل مورد نظر ارسال نماییم.

علاوه بر این، سفارش پک میوه ترحیم باعث می شود که دیگر دغدغه ای برای چگونگی و نحوه حمل لوازم مورد نیاز مراسم ختم وجود نداشته باشد. یکی دیگر از مزیت های تهیه پک میوه مراسم ترحیم به صورت آماده این است که دیگر نیازی نیست مهمانان و اعضای خانواده صاحب عزا در فضای کوچک آپارتمان های امروزی ساعات زیادی را مشغول بسته بندی میوه ها باشند.

با توجه به موارد گفته شده خرید سفارش پک میوه ترحیم باعث برطرف کردن بخش قابل توجهی از نیازهای صاحبان عزا می باشد. بالا رفتن سرعت پذیرایی از مهمانان، جلوگیری از آلودگی و بی نظمی در مساجد، پذیرایی از تمام مهمانان و عدم فراموشی پذیرایی از برخی مهمانان، ارائه خیرات به نیازمندان در قالب پک های آماده، پذیرایی راحت و آسان و بی دردسر از دیگر مزایای استفاده از پک میوه مراسم ترحیم می باشد. 

 

پک میوه ترحیم

 

قیمت پک میوه جهت مراسم ترحیم

هزینه پک میوه ترحیم کاملا بستگی به سفارش شما دارد. اگر شما بخواهید در پک های میوه، میوه های مرغوب تر و در تعداد بیشتری را بگنجانید، طبیعتا هزینه هر کدام از پک ها افزایش پیدا می کند. به عنوان نمونه می توانید چند مورد از پک های میوه ای را که در وب سایت وجود دارد، مشاهده کنید و هزینه آنها را را با یکدیگر مقایسه نمایید. البته لازم به ذکر است که پک پذیرائی ترحیم موجود در وب سایت نمونه ای از پک های پذیرایی ختم می باشند و شما می توانید هر نوع میوه و اقلامی را که می خواهید به صورت جداگانه سفارش دهیم تا ما همان اقلام را به همان تعدادی که می خواهید بسته بندی نماییم. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه پک های میوه مراسم ترحیم یا پک پذیرایی ختم باید با مشاوران ما در تماس باشید.

 

ویژگی یک پک میوه مراسم ترحیم خوب

یک پک میوه جهت استفاده در مراسم ترحیم خوب باید از بسته بندی های مناسبی برخوردار باشد که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند. از این رو ما در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا برای بسته بندی اقلام مورد نیاز در مراسم ختم از ظرفی استفاده کنیم که دوست دار طبیعت بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند.

در اغلب پک های میوه مراسم ترحیم، علاوه بر میوه و کیک، معمولا یک نوشیدنی قرار داده می شود تا مهمانان راحت تر بتوانند محتویات پک خود را میل کنند. از این رو بهتر است که این نوشیدنی ها از شرکت های معتبر تهیه شوند و به تاریخ مصرف آنها نیز توجه شود. یکی دیگر از نکاتی که ما در بسته بندی پک های میوه مراسم ترحیم در نظر گرفته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم این است که میوه ها از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار باشند. علاوه بر این از آنجایی که معمولا پک ها در پایان مراسم ختم پخش می شوند، آبمیوه های پاستوریزه ای را که نیاز به نگهداری در یخچال ندارند، در آنها قرار می دهیم. شرکت ترحیم یاران با کیفیت ترین خدمات پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، حلوا و خرما آماده، میزآرایی و فیلمبرداری مراسم ترحیم را ارائه می دهد. 

 

سفارش پک میوه ترحیم

 

نحوه سفارش پک میوه ترحیم

اگر زمانی خدایی نکرده نیازمند کمک ما بودید، کافیست با یکی از شماره های مندرج در این وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما در زمینه انواع پک های پذیرایی مراسم ترحیم به شما راهنمایی نمایند تا بتوانید در چنین شرایط بحرانی از مهمانان خود بهترین پذیرایی را به عمل آورید. بعد از سفارس پک میوه ترحیم در مدت زمان کوتاهی بسته های آماده و چیده شده را در آدرس مورد نظر تحویل خواهید گرفت. همکاران ما به شما کمک می کنند تا در زمان قرار گرفتن در چنین شرایطی دغدغه ای جز عزاداری و دعا برای عزیز از دسته رفته خود نداشته باشید. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

سوالات خود را از ما بپرسید