پک میوه ترحیم | کامل ترین و مرغوب ترین پک میوه ترحیم و ختم

پک میوه ترحیم

پک میوه کد 100
قیمت: ۳۴,۰۰۰ تومان
پک میوه اقتصادی کد 101
قیمت: ۳۷,۰۰۰ تومان
پک میوه اقتصادی کد 102
قیمت: ۴۴,۰۰۰ تومان
پک میوه جعبه ای کد ۱۰3
قیمت: ۴۷,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 105
قیمت: ۴۹,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 104
قیمت: ۵۰,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم کیسه ای کد 106
قیمت: ۵۵,۰۰۰ تومان
پک ترحیم کیسه ای کد 107
قیمت: ۵۸,۰۰۰ تومان
پک میوه جعبه ای کد 111
قیمت: ۵۹,۰۰۰ تومان
پک میوه ترحیم جعبه ای کد 108
قیمت: ۶۵,۰۰۰ تومان
پک میوه vip کیسه ای کد 109
قیمت: ۷۴,۰۰۰ تومان
پک vip میوه جعبه ای کد 110 پاک
قیمت: ۷۹,۰۰۰ تومان

تهیه انواع پک میوه ختم، پک میوه ترحیم، پک میوه جلسه دفاع، پک میوه مولودی، پک میوه روضه و انواع پک های پذیرایی شامل پک پذیرایی ختم، پک پذیرایی جلسه دفاع و مولوی و روضه از تازه ترین و مرغوب ترین میوه ها و اقلام پذیرایی.

پک میوه ترحیم

با توجه به اینکه بهترین پذیرایی از مهمانان بخشی از فرهنگ و آداب و رسوم پسندیده ما ایرانی ها به شمار می رود، تهیه پک میوه و پک پذیرایی با کیفیت اهمیت زیادی دارد. به طوری که در همه مراسم های شادی و غم نیز می خواهیم این سنت را به بهترین نحو انجام دهیم. تهیه و آماده سازی پک میوه برای افراد به ویژه خانواده های عزادار کاری دشوار است و افراد ترجیح می دهند از پک میوه آماده استفاده کنند. شرکت ترحیم یاران با خرید، آماده سازی و ارسال انواع پک میوه سعی دارد تا در کنار شما باشد.

در بالا تعدادی از پک های میوه و پک های پذیرایی معرفی شده است. شما می توانید از بین پک های میوه موجود در سایت انتخاب و سفارش دهید یا می توانید سفارش پک میوه ختم و یا سایر پک های میوه را طبق سلیقه خود ثبت کنید. برای این کار می توانید با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

 

سفارش خدمات ترحیم

 

در زمانی که متاسفانه خانواده ای، یکی از اعضای خانواده خود را از دست می دهد علاوه بر سوگ از دست دادن آن، دغدغه های دیگری نیز به سرعت به وجود می آید که اعضای خانواده از قبل هیچ برنامه ریزی برای آن انجام نداده اند. به عنوان مثال گرفتن یک مراسم ترحیم آبرومندانه از مهمانانی که برای ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانه صاحب عزا و مراسم ختم مراجعه می کنند، یکی از این دغدغه های مهم به شمار می رود که به دلیل وضعیت روحی صاحبان عزا به یک معضل بزرگ تبدیل شده است. از این رو ما در این مجموعه تصمیم گرفتیم که با تهیه و عرضه پک میوه ترحیم که بخشی از پک پذیرایی ختم است تا حدی بتوانیم دغدغه این عزیزان را کاهش دهیم. شرکت ترحیم یاران آمادست تا بهترین خدمات پذیرایی مراسم ترحیم شامل خرید و آماده سازی پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم و ... آبرومندانه را ارائه دهد. 

پک میوه ترحیم

نکات مهم در تهیه پک میوه ترحیم

یکی از دغدغه های صاحبان مجلس عزا و ختم آبرومندانه برگزار شدن مجلس است. یکی از مواردی که صاحبان عزا می توانند برای مجالس خود تدارک ببینند، تهیه پک میوه ترحیم است. در ادامه به تعریف پک میوه ختم و نکات مهم در تهیه ی آن به صورت مختصر و مفید خواهیم پرداخت.

پک میوه ترحیم به بسته بندی چند میوه مختلف گفته می شود که در انتهای مجلس ختم و یا در حین آن بین میهمانان پخش می شود. استفاده از پک میوه مجلس ترحیم مزایای بسیاری دارد که از آنها می توان به آبرومندانه برگزار شدن مجلس و عدم رفت و آمد اضافی در حین برگزاری مجلس اشاره کرد. تهیه پک میوه ختم نیازمند رعایت چندین نکته مهم است که عدم رعایت آن ها ممکن است باعث آبروریزی شود که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت که البته چنانچه در تهیه پک پذیرایی ختم به مشکل برخوردید می توانید به راحتی و به صورت اینترنتی از مراکز فروش پک میوه ترحیم، پک های میوه خود را سفارش دهید.

 

پک میوه ترحیم یاران

 

انتخاب میوه مناسب برای پک پذیرایی ختم

یکی از نکاتی که به هنگام تهیه پک پذیرایی ختم می بایستی به آن توجه داشت انتخاب میوه مناسب است برای مثال شما نمی توانید از میوه هایی مانند توت فرنگی و یا لیمو در پک میوه خود استفاده کنید. در پک میوه ترحیم می بایستی از میوه های درخور مجلس ختم مانند موز، سیب و یا خیار استفاده شود. میوه های پک پذیرایی ترحیم می بایستی تمیز، بدون خوردگی، دست چین شده و در اندازه های یکسان باشند این به این معنی است که سیب هایی که قرار است در پک ها قرار داده شوند در سایز های یکسان باشند. میوه های پک میوه ختم را بهتر است سر صبح و از میدان تره بار تهیه کنید تا بهترین آن ها را تهیه کرده باشید. اگر میوه خیار را برای پک میوه ی خود انتخاب می کنید بهتر است از بسته های کوچک نمک نیز در داخل بسته بندی قرار دهید. در کنار پذیرایی باید به خرید تاج گل ترحیم نیز توجه داشته باشید چرا که تاج گل در مراسم ترحیم نقش مهمی دارد.

 

پک ترحیم

بسته بندی پک پذیرائی ترحیم

بسته بندی پک میوه ترحیم بهتر است ساده و شفاف باشد، استفاده از بسته بندی های رنگارنگ و یا با طرح های عجیب و غریب برای پک میوه مجلس ترحیم توصیه نمی شود. این بسته بندی بهتر است در شکل مستطیلی آن تهیه شود چرا که باعث چینش مناسب میوه ها درون بسته بندی می شود. به هنگام بسته بندی پک میوه ختم از سلامت و تمیزی میوه ها اطمینان حاصل کنید و سپس درون بسته بندی قرار دهید. اگر دستتان بو می دهد ( برای مثال بوی سیر یا پیاز ) بهتر است بسته بندی پک را به شخص دیگری واگذار کنید.

 

 

دلیل خرید پک میوه ترحیم

از آنجایی که در زمان برگزاری مراسم ختم اغلب محدودیت زمانی وجود دارد به همین دلیل افراد حاضر در مراسم ختم نمی توانند در آن زمان کوتاه تمام اقلام مورد نیاز برای پذیرایی را تهیه کنند. از این رو خرید و سفارش پک میوه ترحیم به این افراد کمک می کند تا بدون دغدغه و مشکلی یک مراسم آبرومندانه را برگزار نمایند.

 

مزایای خرید پک میوه ختم

خرید پک میوه ختم به صورت آنلاین باعث می شود که دیگر صاحبان عزا دغدغه ای برای مراجعه به تره بار برای خرید میوه تازه، دستچین کردن و شستشوی آن در شرایط بد روحی نداشته باشند. همکاران ما در این مجموعه تمام این کارها را در صبح روزی که قرار است مراسم ختم در آن روز برگزار شود، انجام می دهند. ما برای خرید هر کدام از لوازم مورد نیاز مراسم ترحیم، مانند؛ خرما، میوه، حلوا، آبمیوه، کیک و یا حتی شیرینی، پرسنل جداگانه ای را در نظر گرفتیم تا بتوانیم پک های آماده و بسته بندی را به موقع و در راس ساعت برگزاری مراسم به محل مورد نظر ارسال نماییم.

علاوه بر این، سفارش پک میوه ترحیم باعث می شود که دیگر دغدغه ای برای چگونگی و نحوه حمل لوازم مورد نیاز مراسم ختم وجود نداشته باشد. یکی دیگر از مزیت های تهیه پک میوه مراسم ترحیم به صورت آماده این است که دیگر نیازی نیست مهمانان و اعضای خانواده صاحب عزا در فضای کوچک آپارتمان های امروزی ساعات زیادی را مشغول بسته بندی میوه ها باشند.

با توجه به موارد گفته شده خرید سفارش پک میوه ترحیم باعث برطرف کردن بخش قابل توجهی از نیازهای صاحبان عزا می باشد. بالا رفتن سرعت پذیرایی از مهمانان، جلوگیری از آلودگی و بی نظمی در مساجد، پذیرایی از تمام مهمانان و عدم فراموشی پذیرایی از برخی مهمانان، ارائه خیرات به نیازمندان در قالب پک های آماده، پذیرایی راحت و آسان و بی دردسر از دیگر مزایای استفاده از پک میوه مراسم ختم می باشد. 

 

پک پذیرائی ترحیم

 

قیمت پک میوه جهت مراسم ختم

هزینه پک میوه ترحیم کاملا بستگی به سفارش شما دارد. اگر شما بخواهید در پک های میوه، میوه های مرغوب تر و در تعداد بیشتری را بگنجانید، طبیعتا هزینه هر کدام از پک ها افزایش پیدا می کند. به عنوان نمونه می توانید چند مورد از پک های میوه ای را که در وب سایت وجود دارد، مشاهده کنید و هزینه آنها را را با یکدیگر مقایسه نمایید. البته لازم به ذکر است که پک پذیرائی ترحیم موجود در وب سایت نمونه ای از پک های پذیرایی ختم می باشند و شما می توانید هر نوع میوه و اقلامی را که می خواهید به صورت جداگانه سفارش دهیم تا ما همان اقلام را به همان تعدادی که می خواهید بسته بندی نماییم. از این رو برای اطلاع دقیق از هزینه پک های میوه مراسم ترحیم یا پک پذیرایی ختم باید با مشاوران ما در تماس باشید.

 

سفارش خدمات ترحیم

 

ویژگی یک پک میوه مراسم ترحیم خوب

یک پک میوه جهت استفاده در مراسم ترحیم خوب باید از بسته بندی های مناسبی برخوردار باشد که کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند. از این رو ما در این مجموعه تمام تلاش خود را کرده ایم تا برای بسته بندی اقلام مورد نیاز در مراسم ختم از ظرفی استفاده کنیم که دوست دار طبیعت بوده و کمترین آسیب را به محیط زیست وارد کند.

در اغلب پک های میوه مراسم ترحیم، علاوه بر میوه و کیک، معمولا یک نوشیدنی قرار داده می شود تا مهمانان راحت تر بتوانند محتویات پک خود را میل کنند. از این رو بهتر است که این نوشیدنی ها از شرکت های معتبر تهیه شوند و به تاریخ مصرف آنها نیز توجه شود. یکی دیگر از نکاتی که ما در بسته بندی پک های میوه ختم در نظر گرفته ایم تا بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم این است که میوه ها از کیفیت و ظاهر خوبی برخوردار باشند. علاوه بر این از آنجایی که معمولا پک ها در پایان مراسم ختم پخش می شوند، آبمیوه های پاستوریزه ای را که نیاز به نگهداری در یخچال ندارند، در آنها قرار می دهیم. شرکت ترحیم یاران با کیفیت ترین خدمات پک میوه ترحیم، پک میوه ختم، پک پذیرائی ترحیم، پک پذیرایی ختم، تاج گل ترحیم، حلوا و خرما آماده، میزآرایی و فیلمبرداری مراسم ترحیم را ارائه می دهد. 

 

پک پذیرایی ختم

 

کاربردهای دیگر پک میوه برای مراسم ها

با توجه به محبوبیت بسیار زیاد پک میوه برای استفاده از مراسم ها، این روزها در بسیاری در مراسم ها از بسته بندی میوه به جای تعارف کردن میوه ها استفاده می شود. از طرفی شرایط کرونا باعث شده است که بسیاری از مردم علاقه ای به خوردن میوه هایی که به صورت پذیرایی تعارف می شوند، نداشته باشند.
بسته بندی میوه می تواند بهترین کاربرد را برای مراسم های رسمی و خاص داشته باشد. شاید برای شما این سوال مطرح شود که پک های میوه برای چه مراسم هایی مناسب اند؟ در ادامه در مورد کاربردهای مختلف پک های میوه صحبت می کنیم.

 

پک میوه ترحیم

- پک میوه پایان نامه یا جلسه دفاع

یکی از مهم ترین کارهایی که باید برای برگزاری جلسه دفاع انجام دهید، آماده کردن وسایل پذیرایی است. دادن شیرینی و میوه برای جلسه دفاع پایان نامه، بسیار مهم است. اما قطعا در جلسه نیازی به پذیرایی میوه و شیرینی و چایی و ... نیست.
بهترین روش برای پذیرایی در جلسه دفاع، استفاده از پک میوه است. پک های میوه با ظاهری تمیز و زیبایی که دارند، می توانند یک روش جذاب برای پذیرایی در جلسه دفاع باشند. بنابراین، اگر نمی دانید که از چه روشی برای پذیرایی در جلسه دفاع استفاده کنید، توصیه می کنیم که اقدام به خرید پک های میوه کنید.
پک های میوه ای که برای جلسه دفاع آماده می شوند، در عین اینکه رسمی به نظر می رسند، به راحتی قابل پذیرایی اند. شما می توانید در جلوی هر یک از اساتید و مهمان ها، یک پک قرار دهید. همچنین، می توانید در پایان جلسه دفاع، یک پک به هر یک حضار اختصاص دهید.

 

- پک های میوه برای جشن های تولد

ممکن است دوست داشته باشید برای جشن تولد همسر، دوست و یا یکی از عزیزان خودتان سنگ تمام بگذارید. قطعا داشتن پذیرایی مناسب در جشن تولد بسیار مهم است. پک های میوه می توانند بهترین گزینه برای پذیرایی مراسم های تولد و جشن باشند.
اگر احساس می کنید که استفاده از پک میوه برای پذیرایی در جشن تولد زیاد شکیل نیست، می توانید پک های میوه را در کنار یک ظرف میوه بزرگ قرار دهید تا هر کس که دوست داشت از پک میوه استفاده کند و هر کس هم که ترجیح می دهد، می تواند از ظرف میوه، میوه مورد نظر خودش را انتخاب کند.

 پک میوه ترحیم

- پک های میوه برای جلسات اداری

شاید به ظاهر پذیرایی در جلسات اداری اهمیت بسیار زیادی نداشته باشد، ولی واقعیت این است که باید در جلسات اداری و شرکت ها، پذیرایی خوبی وجود داشته باشد. قطعا در این جلسات، پذیرایی میوه و کیک و شیرینی کار ساده ای نیست. چون هم جمعیت افراد زیاد است و هم اینکه ممکن است زیاد خوشایند نباشد که در وسط جلسه به حضار میوه و شیرینی تعارف شود.
پک میوه، می تواند یکی از بهترین روش های پذیرایی برای جلسات اداری باشد. با کمک پک میوه، دیگر نیازی نیست که جلوی هر یک از مهمان ها خم و راست شوید. فقط کافیست که برای هر یک از حضار یک پک میوه خریداری کنید و آن را در جلوی مهمان و روی میز قرار دهید.
پک های میوه به دلیل اینکه بهداشتی هستند، می توانند بسیار رسمی به نظر برسند. به همین خاطر، یکی از بهترین گزینه ها برای پذیرایی در جلسات اداری هستند.

 

- پک میوه رویدادها

رویدادهای مختلفی وجود دارند که می توانید برای پذیرایی در مراسم های آنها، از پک میوه استفاده کنید. همایش ها، سمینارها و ... از جمله این رویدادها هستند. پک های میوه به دلیل اینکه مناسب هر رویدادی اند و در ظاهر مختلف طراحی و به فروش می روند، می توانند بهترین گزینه برای پذیرایی در جلسات مختلف باشند.

 پک میوه ترحیم یاران

- پک های میوه برای مولودی

با توجه به فضای مذهبی که در جلسات مولودی وجود دارد، برای صاحبان جلسه ها پذیرایی کردن از مهمان ها بسیار حائز اهمیت است. اگرچه می توان برای برگزاری این مراسم ها از روش های مختلفی برای پذیرایی استفاده کرد؛ اما خرید پک میوه و پذیرایی کردن از مهمان ها با کمک این پک ها، زیبایی خاص خودش را دارد.
از طرفی در بسیاری از مراسم های مولودی، خانم ها و آقایان میوه یا شیرینی هایی که به آنها داده می شوند را نمی خورند و نمی توانند آنها را به منزل ببرند. ولی با دادن پک میوه، به مهمانان اجازه می دهید که پذیرایی اختصاصی خودشان را به خانه ببرند و یا حتی اگر دوست دارند در حین برگزاری مولودی میوه های پذیرایی شده خودشان را میل کنند.

 

- پک میوه برای روضه

برای برگزاری جلسات روضه، پذیرایی اهمیت بسیار زیادی دارد. برخی از افراد نیز برای ثواب معنوی که جهت پذیرایی از مهمان ها وجود دارد، دوست دارند که از مهمان ها در روضه به بهترین شکل پذیرایی کنند. با توجه به اینکه در روضه ها، نیاز به نیروی زیادی برای پذیرایی است؛ شاید بهتر باشد که از پک میوه برای پذیرایی در روضه ها استفاده کنیم.
پک های میوه بهداشتی هستند و به راحتی قابل حمل اند. افرادی که به روضه آمده اند، به راحتی می توانند پک های میوه را به همراه خودشان ببرند و یا آنها را در روضه میل کنند. از طرفی تنوعی که در قیمت پک های میوه وجود دارد، این امکان را به افراد می دهد تا بتوانند بهترین پک را بر اساس بودجه خودشان برای روضه ها خریداری کنند.

 

نحوه سفارش پک میوه ترحیم

اگر زمانی خدایی نکرده نیازمند کمک ما بودید، کافیست با یکی از شماره های مندرج در این وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما در زمینه انواع پک های پذیرایی مراسم ترحیم به شما راهنمایی نمایند تا بتوانید در چنین شرایط بحرانی از مهمانان خود بهترین پذیرایی را به عمل آورید. بعد از سفارس پک میوه ترحیم در مدت زمان کوتاهی بسته های آماده و چیده شده را در آدرس مورد نظر تحویل خواهید گرفت. همکاران ما به شما کمک می کنند تا در زمان قرار گرفتن در چنین شرایطی دغدغه ای جز عزاداری و دعا برای عزیز از دسته رفته خود نداشته باشید. برای برقراری ارتباط با مجموعه ترحیم یاران و سفارش انواع خدمات ترحیم مانند تاج گل، پک میوه و ... با شماره 09126771620  یا  44202300 -021 تماس بگیرید.

 

امتیاز دهید :
سوالات خود را از ما بپرسید
 • avatar
  سماوات 1400/08/29 11:37:59

  پک میوه ترحیم شامل چه چیزهایی می شود؟

 • ترحیم یاران 1400/08/29 11:40:54

  به طور کلی پک میوه ختم شامل میوه های فصل، آبمیوه و کیک می باشد که تعداد و نوع میوه ها بنا به درخواست مشتری متفاوت است. همچنین آبمیوه و کیک هم انتخابی است. انواع پک میوه ختم را می توانید در سایت مشاهده کنید. 

  avatar
 • avatar
  جلیلوند 1400/08/29 11:49:45

  نحوه سفارش پک میوه و سایر خدمات چگونه می باشد؟

 • ترحیم یاران 1400/09/09 13:09:35

  برای سفارش پک میوه ختم و سایر خدمات مورد نظر می توانید با شماره 09126771620 و 02144203300 تماس بگیرید.

  avatar
 • avatar
  صادقی 1400/10/04 06:40:23

  آیا در پک پذیرایی ختم از آبمیوه و کیک و ... استفاده می شود؟

 • ترحیم یاران 1400/10/04 06:43:31

  پک پذیرایی ختم شامل میوه، آبمیوه، کیک، آب معدنی، خرما، حلوا و ... می باشد. البته اینکه پک پذیرایی ختم شامل چه چیزهایی باشد کاملا به انتخاب مشتری بستگی دارد و قیمت آن با توجه به محتویات پک پذیرایی ختم کم و زیاد خواهد شد. 

  avatar
 • avatar
  صالحی 1400/11/27 06:52:35

  آیا می توان نوع میوه، کیک و آبمیوه و ... در پک های میوه را خودمون مشخص کنیم؟

 • ترحیم یاران 1400/11/27 07:08:57

  بله، اگر از بین پک های ترحیم یاران موردی را انتخاب نکردید، می توانید میوه و یا هر چیزی که می خواهید در پک پذیرایی ترحیم باشد را انتخاب کنید تا پک های شما طبق آنچه که خواستید آماده و ارسال شود. 

  avatar